Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, hogy ilyen miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ilyen miatt halogatom a szíktást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy soha nem alkalmas szakítani, és nincs olyan idő, amikor jókor jön. Viszont barátnőm nagyban függ tőlem. Anyagilag, lakhely tekintetében, lelki támogatásban, stb. Ha most szakítanék, akkor szörnyen nehéz helyzetbe hoznám. És mivel még szeretem (a szakítás oka más), ezért szeretném, hogy jó legyen neki, szeretném, hogy gondját viselten váljunk el. Így is nehéz meglépni a szakítást, de ez kb lebénít, hogy ha belegondolok milyen helyzetbe hoznám ezzel. Tudom, hogy így feleslegesen húzom mindkettőnk idejét és kvázi átverem, de szeretnék gondoskodni róla. Normális, hogy így érzek?
2023. szept. 10. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Századjàra kerdezed ugyanazt
2023. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Drága, a legjobb, ami a lányt érheti, hogy végre megszabadul tőled, meg a mérgező családodtól! Hazamegy a szüleihez, tehát lesz hol laknia, és nem hisztizik senki, hogy havonta egyszer meg meri őket látogatni. A műkörmös meló ott is ugyanúgy megy, pikkpakk lesz vendégköre. Mi van még? Ja, lelkileg? Hogy nem lesz, aki lehúzza? Ki fogja bírni, hidd el.

Egyébként meg küldd ide, majd mi megvigasztaljuk😁 Rögtön megvilágosodik, mekkora mázlista, hogy megszabadult tőled.

2023. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Miről beszéltek? Nem kevertek össze engem egy másik kérdezővel véletlenül? Ha érdekelnek a részletek leírom, csak nem akartam senkit kisregénnyel untatni
2023. szept. 10. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Oké ezek miatt halogatod. És mit teszel közben?

Elkezdtél neki segíteni albérletet keresni? Vagy miért halogatsz? Mihez kell az idő az albérlet keresésén kívül?

Mert ha ezek csak kifogások önmagad számára, hogy ne kelljen kimondanod hogy részedről vége, akkor végül is életed végéig is sajnálhatod szegényt, de maradtok a jelenlegi sz@r állapotban.

Egyébként a barátnőd nem lenne képes egyedül eltartani magát?

Van valamilyen fogyatékossága?

Csak azért kérdezem, mert szakítás után nem igazán szoktak a felek a másikról "gondoskodni" (mert felnőtt emberekről van szó), kivéve talán akkor ha a másik fél beteg vagy fogyatékkal élő.

2023. szept. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
passzold le egy szerencsétlen haverodnak hogy ő tutujgassa tovább aztán csá
2023. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!