Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kapcsolat egy mindent halogató...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy mindent halogató párral?

Figyelt kérdés

3 éve élünk együtt, lassan megvesszük az első közös lakásunk. De mindent nekem kell intéznem. Nem azért mert nem akarja, hanem azért mert minden olyan marhára ráér. Már ezerszer beszélgettünk róla, velem tervezi az életét, ő akar olyan lakást ahova jöhet a baba, de a kisujját se mozdítja semmiért.

Az elejétől fogva tudja, hogy házasodni szeretnék, az esküvő időpontját is tudjuk nagyjából, de ezzel kapcsolatban sem lép semerre... Mindent rám hagy.

Ő 25 éves férfi, én 26 éves nő vagyok.

Elsősorban olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik ilyen kapcsolatban élnek/éltek.


2019. jún. 4. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Én csak éltem! Múlt idő...előbb utóbb be fogsz te is golyózni, mert ha én döntöttem a sok halogatás utan akkor mindig engem hibaztatott, mert ő sose vállalta a döntésének felelősségét! Es persze az is benne volt hogy "még gondolkozzunk hátha lesz jobb megoldás". Én feladtam!
2019. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk ilyen volt, aztán megmondtam, hogy jobb lenne ha ezen változtatna, mert ettől az anyjának érzem magam. Egy beszélgetés kellett és változott a dolog, ő úgy gondolta rámhagyja és legyen ahogy én akarom és az jó lesz. De pl esküvőben ő szervezett többet, lakhatási dolgokban is többet kivesz, mint én.
2019. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen volt a férjem, bár ő kifejezetten a döntéseket halogatta. Aztán elmentünk párterápiára, alaposan átbeszéltük, és megváltozott, azóta rendben vagyunk, sokat javult a közös életünk, az ő karrierje is sínre került.
2019. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Az ő szemszögből te vagy a gyors, minden a nézőpont kérdése.


Amúgy az az érzésem nem vagytok egymáshoz illőek, egész egyszerűen más a "tempótok" szó szerint. Ez nem is baj, mert jó hatással is lehet egymásra két ilyen ember (a nyugodtabb lehűti a tempósabbat, a tempósabb előremozdítja a kényelmesebbet stb.), de itt nem ez jött le. Te lassúnak, halogatónak tartod - az ő véleményét nem ismerjük, de benne van, hogy ő téged pedig hamarinak, kapkodónak. Az igazság persze megintcsak nézőpont kérdése - le is leszek pontozva mindkét oldal által, mert egyikkel sem azonosulok vagy állok szembe igazán.

2019. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Azelőtt elgondolkodnék a közös jövőn, hogy meglenne a baba és a ház.


Nem illetek össze, ennyi.

2019. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Nekem a nővérem szenved egy ilyen kapcsolatban, csak ott már gyerek is van!

Szerelemházasság, lila köd, égi manna, fogadalom, ígéret - pofára esés és pofára esés.

Egy nagyon tehetséges, de totál impotens káder a sógorom, hihetetlen kreativitással.

Nagyon jó apa, imádja a gyereket.

És ennyi.

A világon semmire nem hajlandó: be megy dolgozni, hazamegy és felváltva vakarja a fülét, a farkát és a seggét.

Sem tanulni, sem fejlődni, sem vállalkozni, sem kimozdulni nem akar - csak a rohadt tankjáték, de ez éjjel nappal. Már dugni sem dug: szigorúan munkaidő, haza, evés, bor, és tankháború.

A nővéremnek már szeretője is van, de az sem érdekli - csak a tankok. Nem tud elválni tőle, mert a gyerek Istenként néz rá és ő is imádja.

És telik az idő minden értelmes tevékenység nélkül.

Én kivágnám mint a macskát üríteni, de akkor jön a gyerek-szeretet duma - és megáll minden.

Kíváncsi vagyok én is az értelmes válaszokra!

2019. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik a kérdésemre válaszoltak!

A párterápiára kifejezetten jó ötlet!

2019. jún. 4. 21:20
 8/13 anonim ***** válasza:
17%

"le is leszek pontozva mindkét oldal által, mert egyikkel sem azonosulok vagy állok szembe igazán."


És mennyire igazam lett :D Annyira kiszámítható az úgynevezett "átlagemberek" viselkedése.

2019. jún. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért csináltuk hogy igazad legyen :) Most írj egy olyat hogy fel fogtok pontozni, azt felpontozom :)
2019. jún. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen kiszámítható az 'átlag emberek' gondolkozása.

Offoltál, a válaszod nem volt hasznos, csak kinyilatkoztatál valami butaságot.

Majd, ha az lesz a kérdésem, hogy a gyakori felhasználók szerint összeillünk-e, akkor felpontozlak. :D

2019. jún. 4. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!