Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most Szakított velem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina2418 kérdése:

Most Szakított velem a párom Most ezután mit csináljak.?

Figyelt kérdés
Most szakított a párom velem Másfél év után. és teljesen kikészültem Nem tudom hogy mit csináljak. nincs hova mennem. az a hely ahonnan elköltöztem hozzá oda már nem tudok visszamenni. És pénzem sincs Most albérletet keresni. és Őt nem érdekli és nem akar segíteni nekem. teljesen kétségbe vagyok esve. és nem tudom mihez kezdjek most kezdtem új munkahelyet és még kb két hét amíg kapok fizetést. úgyhogy addig Semmi pénzem nincs. azt se tudom hogy mit csináljak teljesen el vagyok szomorodva.
2023. szept. 20. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Rokonok, barátok esetleg?
2023. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2023. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Hmm, ez baromi getzi dolog tőle.


A munkahelyeden esetleg nem tudsz előleget kérni? Barátok, szülők, rokonok nem tudnak elszállásolni, vagy kölcsön adni?

2023. szept. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Az kurvára gáz, hogy másfél év ennyire nem jelent neki semmit. Jól kiszúr veled.Mi volt a szakítás oka?
2023. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Ok nelkul nem szokott ilyen tortenni. Kicsit korabban kellett volna gondolkoznod.
2023. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%

5, és ha az ok az, hogy az exe egy egosita f@sz akinek nincs ennyi empátiája sem?


Tudom, szeretnénk, hogy a világ olyan legyen mint egy Disney film, amiben a jó viselkedés megjutalmazódik, a rossz meg elnyeri a méltó büntetését, de ez nem az a film.


Vannak emberek, akik ok nélkül görények a másikkal. Vannak emberek akik úgy hajítják el a partnereiket mint a sz@ros bugyit.

2023. szept. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megcsaltad? Vagy miért ilyen görény veled?

Miért teszi mert biztos mondta miért szakít..vagy nem?

Vegyél fel kölcsönt ha nincs mas es van 3honapja munkahelyed

2023. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
6-os, a kifejezetten rosszindulatu emberek sem leteznek. Valami hatasara valnak azza. Mivel a kerdezo eltunt, nekem ez a klasszikus ott vannak a cuccaid a zsakban es menj akihez akarsz jellegu befekezesre hajaz. Nem birom elhinni, hogy masfel ev alatt sem jott ra, hogy egy gorennyel lakik. Aztan egyik percben meg dul a love, a masikban meg zarva az ajto. Az elet nem disney mese, de az emberek meg alapvetoen nem gonosznak szuletnek.
2023. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%
Sztem megcsalta azt kivan dobva ennyi.
2023. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

És mi az OK, amiért így viselkedik? Mert ezt ügyesen elhallgattad.


Nem szokták csak úgy utcára dobni a másikat nyomós indok nélkül ;)

2023. szept. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!