Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most Szakított velem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina2418 kérdése:

Most Szakított velem a párom Most ezután mit csináljak.?

Figyelt kérdés
Most szakított a párom velem Másfél év után. és teljesen kikészültem Nem tudom hogy mit csináljak. nincs hova mennem. az a hely ahonnan elköltöztem hozzá oda már nem tudok visszamenni. És pénzem sincs Most albérletet keresni. és Őt nem érdekli és nem akar segíteni nekem. teljesen kétségbe vagyok esve. és nem tudom mihez kezdjek most kezdtem új munkahelyet és még kb két hét amíg kapok fizetést. úgyhogy addig Semmi pénzem nincs. azt se tudom hogy mit csináljak teljesen el vagyok szomorodva.
2023. szept. 20. 14:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kérdésre nem válaszol a kérdező szóval biztos hogy egy másik fasz járt az összes lyukában. Kis ribizli. Szopj még le egy-kettőt hátha befogad valamelyik ha elég odaadóan csinálod.
2023. szept. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!