Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Átverés lenne a kapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átverés lenne a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt.


Nemrég kellemetlen lett a helyzet ugyanis kiderült,hogy mialatt ismerkedtünk összejárkált másik sráccal.

Nem tudtam hova tenni a dolgot,hisz megbeszéltük az elején,hogy én nem csípem az ilyesmit és végig hazudott,hogy ő nem tenne ilyet.


Normális dolog lenne ez a mai világban vagy velem van a baj,hogy ezt nem tudom elfogadni?


26 évesek vagyunk.



2023. szept. 29. 10:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%

Tehát.. nem voltatok együtt és ő másokkal volt viszonyban.

Az ilyet nem csíped? Hát vna egy rossz hírem, a nők 99.9999%-ával nem vagy együtt és mással van viszonyuk:D


ha együtt vagytok és úgy van viszony amással, na az para, azt megcsalásnak hívják és joggal háborodhatsz fel rajta.

2023. szept. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Én se tudnám akceptálni még akkor se, ha nem egyeztünk volna meg, mert ha én kellek, akkor ne mással kavarjon, vagy válogasson több személy között, mármint talonban legyek. Pláne nem úgy, hogy egyetértés történt miszerint csakis veled ismerkedett. Ha én te lennék kidobnám, szórakoztasson mást! 🤷
2023. szept. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
34%

Hűséget fogadni olyannak, akivel nem is jöttél még össze? Érdekes elgondolás.

A kapcsolatod dolgait érdemes lenne a kapcsolatod határain belül szemlélni, kezelni.

2023. szept. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%

"Nem tudtam hova tenni a dolgot,hisz megbeszéltük az elején,hogy én nem csípem az ilyesmit és végig hazudott,hogy ő nem tenne ilyet."


Ez oké, hogy hazudott, hogy megígérte, vagy mi?

2023. szept. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Nem tisztességes, amit csinált a párod.

2023. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Nem tisztességes, de akkor még nem volt a párod, tehát nem tartozott neked elszámolással. Én magam részéről a hűséget akkortól várom el, mikor már egy pár vagyunk. Azért elbeszélgetnék vele, hogy ki mit gondol a kapcsolati hűségről, csak hogy értsétek egymást.
2023. szept. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Megcsalt. Még el sem kezdődött, de már mashová járt. Ha ezt megcsinálta, akkor később is megteheti... Én nem maradnék vele. Főleg akkor, ha az elején elmondtad neki, hogy monogám típus vagy.
2023. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lehet megcsalni azt, akivel nincs együtt az ember? Agyrém..
2023. szept. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
Érzelmi megcsalásról hallottál már #8?
2023. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon naiv vagy, ha azt hiszed manapság nem találkozgat mindkét fél másokkal is a randizás szakaszában. Sőt, a tinderezés korában még sokkal gyakoribbá vált az ilyen. Nincs olyan ismerősöm, aki ne találkozott volna több emberrel is, természetesen az egyikkel általában elmélyül, a többivel meg megszakítják.
2023. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!