Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok volt már olyan erőszako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan erőszakos párotok aki ugyan meg nem ütött, de folyton véraláfutásosra szorította a csuklótokat meg kicsavargatta a karotokat ha épp olyanja volt?

Figyelt kérdés

#erőszak #lefogás #agresszív #Szorongat #Kitekeri a karom
2023. okt. 2. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Igen volt
Szerencsére nem volt ilyen
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem volt és max. egyszer tehette volna meg.
2023. okt. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Nálunk a legdurvabb eset a rúgás volt, részéről. De egy friss példa, ma ugyan fizikailag nem bántott, de jópár ember előtt így is sikerült nyilvánosan megaláznia. Hiába váltunk el, van, ami nem változik. Még az a szerencse, hogy a kisfiam csak ritkán hall ilyet, nálam van a felügyeleti jog.


Kérdező, ha nem érzed azt, hogy nem normális, amit a "párod" tesz, ideje elgondolkodnod azon, hogy felkeress egy szakembert.

2023. okt. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Beteg az is.

Megszívtad.

2023. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Volt. Több alkalommal előfordult, közöltem is vele hogy utolsó volt ez vagy mész amerre látsz, akkor azt mondta sose fordul elő ilyen többet. Aztán “viccesen” úgy ráléppet a lábfejemre hogy véraláfutásos lett. Mivel idióta voltam azt is megbocsájtottam. Azóta szakítottunk bár nem ezek végett, de sose éreztem magam mellette nőként.. Menekülj sztem mert vagy testileg vagy lelkileg, vagy mindenhogy kicsinál
2023. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nem, de sajnos ütést már kaptam.

Ha ez veled történik menekülj minél gyorsabban, ez is bőven bántalmazás, és hidd el hogy nem lesz jobb!! Rosszabb viszont simán

2023. okt. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt. De egyszer tehetné meg és utána a fogai körmérkőzést játszanának a szájában a bennmaradásért.

De miért írsz ki folyton ilyen kérdéseket?

2023. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj! Még most!
2023. okt. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, de neked 3-4 éve van ;)
2023. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#4 Kedves Válaszoló,nálatok mi volt a kiváltó ok és milyen rendszereséggel történt. Volt, hogy direkt ő generálta a feszültséget. Veled miket csinált az exed ha szabad megkérdeznem?
2023. okt. 18. 15:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiváltó ok? Az a kiváltó ok, ha a hapsi egy fszkalap.
2023. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!