Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fáj a szakítás, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szakítás, ha már nem szerettem?

Figyelt kérdés
Megkönnyebbültem, mert többet nem kell átélnem a rossz dolgokat, amikkel folyamatosan bántott. Nagyon kiábrándított, hónapok óta azt éreztem már, hogy nem szeretem. Most mégis úgy érzem, fáj, pedig jól döntöttem. Miért lehet ez?
2023. okt. 2. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

csak a hiánya fáj, próbálj elfoglaltságot találni magadnak. sport, barátok, filmek.

idő kell ehhez is :)

2023. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én amikor olyannal szakitok akit nem szeretek, bennem csak félelmek vannak hogyan rázzam már le, miert nem hagynak békén szakitás után?
2023. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy gyászfolyamat, idő kell. Én is szakítás széllén állok. :/
2023. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:

#ego


Szerintem szimplàn sért, h màr nincs.

2023. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
A masikhoz valo kototdest igy kell elkepzelni, mintha 1000 szallal tortenne. Attol, hogy parszazat mar atvagtal, marad meg egy csomo, ami viszont oda akar kotni teged. Idovel persze ezek is felbomlanak, az emlekek fakulnak, uj elmenyek toltik ki a helyuket es rajossz egyedul lenni nem ugyanaz, mint maganyosan lenni.
2023. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszerű önző normális érzés, próbáld meg felismerni és elengedni magát az érzést.

Például egy gyászeset miatt is szomorú vagy, de nem azért mert az elhunytnak fáj, butaság, hisz ő már nem érez semmit, vagy egy szép helyen van..., Neked fáj, mert önzőek vagyunk.

2023. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ez teljesen normális :)


Az első kapcsolatom 2 évig tartott és az utolsó 1 év elég szar volt, csak húztam a szakítást. Ezalatt az 1 év alatt kiábrándultam belőle. Az utolsó hetekben konkrétan számoltam vissza az órákt, hogy mikor mehetek végre haza, lemondtam vele talikat, alig beszélgettünk, rossz érzéssel mentem át hozzá, nem szexeltünk, stb. Aztán kidobtam egyik nap. Aznap még sírtam, másnap meg olyan boldog voltam, megkönnyebbültem, ha felcseszett a gondolat, hogy ő miket megtehetett velem akkor mindig azzal nyugtattam magam, hogy többet már nem tud ártani, mert megszabadultam tőle, családomnak barátaimnak folyamatosan szidtam őt. Aztán eltelt egy hét, találkoznunk kellett, mert visszakérte a nálam maradt cuccait. Full bunkó volt velem pedig írásban kedves volt. Na akkor kicsit visszaestem. Kellett azért pár hét, amíg felfogtam, hogy vége, végül is két évig majdnem mindennapot együtt töltöttünk és leginkább csak később esett le, hogy mennyire is szar volt az egész kapcsolat, hiába tudtam már szakítás előtt is. Olyan 1 hónap után már teljesen túl voltam rajta :D

2023. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!