Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt , olyanok , akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt , olyanok , akik úgy szakìtottak, h közben még szerették egymást a párjukkal, de valamilyen oknál fogva mégsem működött a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Ezt , h éltétek túl?

En össze vagyok torve es felek h mar senki nem fog szeretni



2022. máj. 18. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Ha szeretjük egymást akkor megoldjuk a problémákat. Kivétel lehet a kamaszkori szerelem, olyankor nincs teljes kontroll a saját életünk felett szóval olyankor előfordulhat. Felnőtt korban szerintem ilyen nincs.
2022. máj. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk február elején volt egy ilyen hullamvolgy, amikor úgy éreztük a szeretet kevés, mert nincs időnk egymásra. Átbeszeltuk, kB 4 napig "szakitottunk" és utána visszatalaltunk egymáshoz, és találtunk megoldást a problémára (ami az volt, hogy összeköltözünk.)
2022. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
2 éve volt ilyen én nem voltam 18 még csak most végzek suliban és messze voltunk. Mai napig beszélünk. Új kapcsolata lett nemrég boldog és örülök neki. Csak ugy birtam ki hogy beszéltem vele mostmár nem fáj.
2022. máj. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mi már több hónapja szakittunk..

Sőt nem is beszéltünk meg semmit csak szétmentünk..

Azóta is várom, h keressen..

Nem tudom mit csináljak.

Félek ha én keresném , akkor csak még jobban összetörne+ lehet ,h ő már nem is szeret.

2022. máj. 18. 14:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Meddig tartott a kapcsolat?
2022. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ez a duma, hogy szeretitek egymást, de szétmentek egy önámító baromság. Ha valakit szerelemmel szeretek akkor azt nem hagyom el bármi is legyen. Ennyire egyszerű, minden más süket duma.
2022. máj. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
3 év
2022. máj. 18. 14:45
 8/14 A kérdező kommentje:

6

Én elköltöztem tőle mert nagyon megbántott, es ugy volt, ha majd atgondoljuk a dolgokat es ujrakezdjuk a kapcsolatunkat.


Rairtam 2 héttel az elköltözésem után, és akkor annyit reagált, h nem szeretné folytatni a kapcsolatunkat de beszéljünk telefonon.


En viszont annyira merges lettem, h irtam neki egy csunya emailt..


Szoval igy lett vege a kapcsolatunknak. Azt se tudom, h vege lett egyaltalan.

2022. máj. 18. 14:50
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

#8

Ez alapján ő nem szeret téged, szóval nem az a helyzet mint amire vonatkozik a fő kérdésed.

2022. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9

Igen lehetséges.

Bár mikor elköltöztem azt mondta nagyon szeret..

De lehet hazudott.

Viszont nyugodtabb lett volna a lelkem ha az igazat momdja

Könnyebb lett volna elengednem

2022. máj. 18. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!