Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eltol majd visszajön? Borderl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltol majd visszajön? Borderlineos kérdés!

Figyelt kérdés

A barátom borderline szindrómas. Nagyon Gyakoriak voltak nálunk a veszekedések, többszöri szakitások, kibékülesek, a nem tudok nélküled élni és megbántam körforgás. Viszont most megint szakítottunk de már napok óta nem ír, frontinozasba menekül, hogy ne fájjon az elvesztésem neki.

Azt is mondta, ha nem segít az idő akkor úgyis újra osszejovunk.


Szerintetek vissza fog még jönni?

Nem tudom akarom e még, viszont nagyon hiányzik és nem szeretném ha miattam menne tönkre az élete.



2023. okt. 4. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezelje magát! Ha nem mutat hajlandóságot arra, hogy elmenjen szakemberhez, akkor felejtsd el.
2023. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Imádkozz, hogy ne jöjjön!

Amúgy igen, valószínűleg visszamegy és addig keseríti az életed, amíg hagyod.

"és nem szeretném ha miattam menne tönkre az élete." És mi van a tiéddel? Azt tönkremehet?

2023. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Ba.szd ki a pi.csába egy ilyennel nem érdemes kezdeni
2023. okt. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, vissza ne menj!!

A bordik sajnos nagy manipulátorok de belül nem egészséges szeretet vezérli őket sokszor...exem is krokodilkönyekkel bőgött utánam de mikor együtt voltunk a nagy szeretete mit sem akadalyozta abban hogy lépten nyomon a szemembe hazudjon

2023. okt. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Eszem ágában nem volna visszafogadni egy súlyos mentális beteget. Kizárt.
2023. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

nem szeretném ha miattam menne tönkre az élete - mondjuk ezt meg ki nem szrja le?

Kezelteti magát? Nyilvánvalóan nem, akkor?

2023. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!