Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olyanoktol szeretnek segitsege...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanoktol szeretnek segitseget kerni, akiknek van vagy volt tapasztalata borderline tarssal. Van koztetek ilyen?

Figyelt kérdés

35 eves pasi vagyok. Az utobb idoben sokat olvastam ezzel kapcsolatban, es a volt paromra szinte minden raillik, ezert sejtem, hogy bordeline szemelyisegzavara van.

Nem volt hosszu 5 honapos a kapcsolat, de nagyon hullamzo volt. Par napja szakitott velem, egy szamomra aprosag miatt, de neki ez akkor hatalmas dolog volt.

En keresni ot mar nem szeretnem, mert elegge leepultem azalatt a par honap alatt.

A kerdesem az lenne, hogy fog keresni meg engem? Illetve, ha keres, akkor hogy reagaljak, hogy a legkevesebbet artsak neki?



2023. ápr. 1. 10:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Azt nem tudjuk megmondani a borderlineságából, hogy keresni fog-e vagy sem. A legkorrektebb pedig az, hogy ha mégis keres, megmondod röviden és határozottan, hogy nem szeretnéd folytatni, mert nem működik a dolog ,te nem érzed jól magad vele, pl. mert nem tudod követni a hangulatváltozásait, vagy ami neked a fő probléma.
2023. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Tiltás
2023. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Volt ilyen....szerintem adj hálát annak amiben hiszel, hogy vége lett...ünnepeld meg, bonts pezsgőt, és szívj el egy jó szivart....életem legsötétebb és legsárgultabb kapcsolata volt, sötét korszak volt az nekem, túl sötét, hogy beszélni tudjak róla.....
2023. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3nak, sokszor ugy ereztem, mintha parhuzamos dimenzioban lennek, aprosagbol kifolyolag egy otvar kis semminek nezett, valamikor pedig elete szerelme voltam. Elete szerelme voltam, ra 2 napra meg szakitott.
2023. ápr. 1. 11:45
 5/17 anonim ***** válasza:

Szerintem könnyen lehet, hogy keres még. Szerintem ez olyan neki, mintha egy mentális nagyítóval élne. Szerintem olyan valakivel működhet neki ez, aki nagyon stabil és együtt laknak, szóval nincsenek állandóan más hatások.


A legjobb az lenne, ha keres akkor letiltanád mindenhol. Meg is mondhatod neki, hogy azért mert úgy érzed, hogy ezzel teszel legjobbat ahhoz, hogy el tudjatok szakadni. Mert amúgy ha keresni fog és nagyon intenzív épp feléd, akkor lehet neked is nehéz nem belemenni megint. MEg neki is ha tudja, hogy tiltva vagy könnyebb nem keresni (de ettől még csinálhat új felhasználót meg ilyenek :D)

2023. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez a letiltás dolog annyira béna és megalázó. Én is borderline vagyok, és volt egy férfi, akivel csak összvissz egy flört volt, de azóta is mindig hátat fordít, ha összetalálkozunk valahol, mintha én valami elmebeteg fúria lennék, aki el akarja lopni a k.kiját.
2023. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#6 most nem a te példádnál, de amúgy azért van ez a tiltás, mert ha megy feléd inger, akkor megint azt az oldalát látod a dolognak, hogy mennyire jó és folytatni kellene. és a másik meg nem bírja már ezt az érzelmi fent és lentet és akkor mi mást lehetne csinálni, hogy tényleg mindkét fél eltudjon ettől távolodni?
2023. ápr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem utána még 7 évig keresett(szintén ő dobott egyik pillanatról a másikra). Ne azt nézd, hogy neki mi jó, mert tönkre fogsz menni. Csak manipulál, ne hagyd! Soha semmire ne reagálj, akárhogy keres!
2023. ápr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek gondolkozol azon hogy fog-e keresni téged egy exed aki leépített?
2023. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Orvosi papírja van róla h bordenline-os?

Vagy te nálad nem tiszta valami?

Nekünk van a társaságunkban egy nő aki ugyanezt csinálta egy csávóval. De a csávó viselkedett vele úgy hogy ezt hozta ki. Később kiderült hogy a csávó súlyos drogfüggő, használja is a szereket, amit titkolt, ezért volt össze vissza viselkedésű. Persze a drogos őt is el bordenline-oszta.... A nő ott hagyta, hisz ő nem használ ilyesmit, el is ítéli. Azóta kapcsolatban van mással, semmi gond vele.

2023. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!