Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az mennyire oké manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire oké manapság, hogy az egyik fél még érzelmektől elvakultan, boldogan és felszabadultan van a másikkal, viszont a másik fél hideg fejjel már a kapcsolat végét tervezi?

Figyelt kérdés

És természetesen nem szól erről az egészről sem a másiknak. Próbál alibizni, eljátszani hogy jelen van a kapcsolatban, de egyre kevesebbet tesz bele. Ha a másik rákérdez minden oké-e, akkor azzal hitegeti hogy igen persze minden ugyanolyan. Egyre több bunkózás, érdektelenség, megoldatlanul hagyott probléma is képbe kerül. Majd szép lassú leépítés, beközlés hogy megcsalta a másikat és hát nagyon sajnálja, aztán még gyorsabb fokozatú leépítés. De nyíltan sosem szakítás, mint ahogy a problémákról szintén nyíltan sosem kommunikálás. Sőt, még a másik fél megbeszélési kisérleteit is folyamatos elszabotálás és ellehetetlenítés, szándékos és újfajta vitaképtelen egoista hozzáállással.

Az ilyen storyk mennyire gyakoriak manapság, és mennyire elfogadottak a mai világban? Mi jellemezheti emberileg az ilyen exeket? Egyáltalán mi volt ez a fajta zárás?



#megcsalás #lapítás #fura ghosting
2023. okt. 4. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Én még nem láttam olyat akiben ne múlna el a szerelem.

Nekem soha nem volt még olyan párom aki szeretne évek utan is.

2023. okt. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gyakori bizony. En is ogy jarta es masok sztorija is hasonlo veget ert
2023. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Saját és másoké is? Ez akkor az enyémmel együtt kapásból legalább három. Remélem nem valami új idióta trend terjed. Szívesen venném ha mesélnél a tapasztalataidról, akár itt, akár privátban.
2023. okt. 4. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
De ez 1 uj módi ugy veszem eszre. Az emberek nem kapaloznak mar mint regen. Es egosak sajnos
2023. okt. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit sugall minden média,minden közösségi portál?


" Valósítsd meg magad "

" Ez jár neked, megérdemled "

" Egy életed van ,úgy éld ahogy akarod "


Kicsavarodott minden és ugyanúgy,ahogy a mobilt,kocsit, állást,joghurtot lecserélik szebbre,jobbra, színesebbre, szuperebbre...az emberek sem kivételek,azokat is dobják,offolják. Ezért van ennyi mentális probléma,gond, depresszió, kapcsolati válság.

Nem elég a világ sok baja,ami zúdul a nyakunkba,de még egymás felé is gerjeszti mindenki a bajt.Sok minden könnyebben elviselhető lenne,ha szerető és nyugodt lelki,családi háttér lenne és nem az,amit ma kapcsolatnak neveznek.Mert ez minden csak nem kapcsolat, ami ma van. Szexen alapuló érdektársulás,főleg ez van - kicsiben,nagyban.

2023. okt. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiegészíteném azzal,hogy az emberek sajnos rossz irányba "fejlődtek".Nem beszélnek ki,vagy át semmit,hanem kész tények elé állítva dobják el a társukat.Alattomosság, sunyiság és mérhetetlen gyávaság jellemző a többségre.

A szerelem pedig elmúlik,ez biológia is.Én sem láttam örök szerelmet soha senkinél,pedig nem vagyok fiatal.

Ideális esetben a szerelem elmúlik,de helyette egy kölcsönös és tiszteletben teljes szeretetnek kell kialakulnia,sorsközösségnek és akkor működik a kapcsolat,hosszú időn át.És akkor nem fog a harmadik sem megjelenni,nem is tudna befurakodni. A hűség is ezért fontos és igenis,döntés kérdése.

2023. okt. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-6os! Nagyon hasonlóan látod amit én, kicsit olyan volt mintha a saját, máshol megírt válaszaimat olvastam volna. Annyi hogy te sokkal letisztultabban és szofisztikáltabban tudtad ezt nekünk itt megfogalmazni, mint ahogy én szoktam, jelenleg sokszor még indulatból, de nagyrészt ugyanezeket a dolgokat. Hirtelen ért és aljasúl vágott oda nekem ez az egész kifalsult dolog, pedig megvoltak az előjelei hogy ez lesz a jelenünk és jövőnk. Te hogy látod, ez mikor és min fordulhatott át ennyire az embereknél? Főleg a mikor lenne az érdekes, és főleg itt az országban (hiszen ide minden jelenség később érkezik meg), ez az amit még nem sikerült teljesen megfejtenem. De ugyanezt látom már egy ideje egyre több kapcsolatban is, és mint egyfajta alattomos fertőzés, terjed és rombol egyre inkább.

Ha tehetném duplán felpontoznám ezeket a válaszaidat.

2023. okt. 8. 10:16
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszek az orok szerelmben, mindenki szakit/válik hanem 10 akkor 20 év utan. Az emberek nem beszelnek meg semmit szőnyeg alá söprik a gondokat, serelmeket aztan csak puffog mindegyik, majd 1 idő után mikor megunjak h a masik miért nem találta ki mi a baja miert puffog akkor szakitanak. A masik verzio ha netan valakj jelzi a problemat az 1 kotoszkodo sarkany, akkor meg azer nem kell mert elegedetlen idegesito stb.
2023. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm a véleményed Kérdező,amit a 7-esben írtál le.

Igyekeztem józan és tárgyilagos lenni a hozzászólásokban. Főleg a saját tapasztalataim alapján írtam, mert volt két párom,akik piszkosul elbántak velem , holott idejében átbeszélve könnyen megoldható lett volna minden.

Számomra a sunyiság és a hűtlenség a legnagyobb bűn egy kapcsolatban !

2023. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elnézést,nem írtam oda..

Az 5,6 és 9- es vagyok.

2023. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!