Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez valid szakítási ok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valid szakítási ok, vagy más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Barátommal két évig voltunk együtt, hozzá is költöztem már 1-1,5 éve, és én azt hittem minden rendben van köztünk és együtt fogunk megöregedni.

Ehhez képest a semmiből jött, hogy szakítani akar. Az volt az indoka, hogy nem tud rám társként tekinteni, és elkezdte sorolni mikben nem vagyok a társa. Pl takarítás, háztartásvezetés(?), problémák megoldása, ilyenek. Persze voltak már veszekedések, hogy nem pakolok el magam után, meg nem nagyon takarítok, de ennyire nem gondoltam súlyosnak a helyzetet. Amikor meg volt valami megoldatlan problémája, akkor egyszerűen nem tudtam segíteni. Nem tudtam semmit tenni. Utólag pedig mindig megjegyezte, hogy úgy érzi engem egyáltalán nem érdekel az ő gondja.

És ő már szeretne gyereket, ezért akkora gond ez, mert nem lát engem szülő/feleség materialnak. Ezt az utóbbit nem így mondta, de ezt adta a tudtomra.


Ezek komolyan lehetnek szakítási okok? Úgy gondolom, ha ilyen miatt szakít, akkor igazán sose szeretett, vagy van valami más a háttérben, amit nem akar elmondani.


Én 26/n, ő 28/f.


2023. okt. 5. 14:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
A hajadra kenheted a szerelmet, ha a mindennapi apró bosszúságok szép lassan megfojtják. Ha te rendetlen vagy, ő meg nem bírja a kupit, akkor az pont elég ok.
2023. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Korábban mondta már, hogy ez vagy az nem tetszik neki és kéri, hogy változtass? Ha ezt egynél többször mondta és nem történt semmi, akkor én valid oknak tartom. Nem tudom, mennyire vagy rendetlen, meg hogy ez mennyire nagy gond, de láthatóan neki az volt.
2023. okt. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Én azt gondolom, miután azt érezte, nem tud rád számítani, ellenben saját magad körül sem tudsz rendet tartani, nem mert volna veled bevállalni egy gyereket. Akkor meg mire várna. Szerintem ez az ok.
2023. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egyértelmű a helyzet. Szólt, te nem oldottad meg, nem kellesz neki. Ne sajnáld, van egy csomó másik pasi.
2023. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Ez egy hülye. Keressen házvezetőnőt. A takarítás pedig élesben dől el, ott a gyerek és mennyire bírod az új helyzetet. Lehet hogy egy reprezentációs háziasszony csaj, aki próbál bevágódni nála, akit előre letesztelt és gondosan kiválasztotta, a gyerek miatt nem fog felturbosodni, hanem csődöt mond. Te meg mindent megteszel majd ha helyzet van, mert szereted a gyereked.
2023. okt. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Te költöztél az Ő lakásába szóval bizonyos szintig Ő diktál. Neked nincsen igényed a tisztaságra és a rendre neki meg van. Szólt miatta, volt veszekedés is ebből azt írtad. Te szartál rá, mert nem vetted komolyan. Akkor mégis miért kéne társként tekintenie rád? Nincs ezzel gond ha kupis vagy csak akkor keress olyan pasit akit nem zavar, hogy megeszi a kosz meg a székről kell öltözködnie.
2023. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
#5 Igen a csaj majd házitündérré változik amikor egy csecsemőt is el kell majd látnia. Gondolom te is ilyen koszlidérc vagy aztán kivágtak :D
2023. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Aztán majd lesz egy rendetlen retek nője. Figyeld majd meg.
2023. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen besokallt és kiábrándult belőled, van ilyen. Ha valaki nem figyel oda a társára, az hosszútávon rettentő kiábrándító tud lenni, márpedig a leírás alapján nem igazán törődtél azzal, amikre felhívta a figyelmed. Nem kell megváltozni senki kedvéért, de egy kapcsolatban folyamatosan idomulni kell egymáshoz, alkalmazkodni. Mivel azt látta, hogy nálad erre semmi hajlandóság nincs, beleunt. Szerintem teljesen korrekt volt, hogy őszintén elmondta és szakított, mintha most azért kellett volna ide kérdést kiírnod, mert derült égből kiderült, hogy megcsalt.
2023. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Csaladot akar, de kozben nem hoztad a noi dolgokat a kapcsolatba. Az "otthon melege erzes" az egyik legfontosabb tenyezo egy ferfi eleteben. Altalaban a nok csinalnak a lakasbol otthont. Nem tudta a jovot elkepzelni veled, megvaltoztatni nem akart es nem is tudott volna, igy a legjobb dontest hozta meg. Keres olyat, akinek ez megy.
2023. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!