Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is érzi úgy néha szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy néha szakítás után, hogy úgy fáj a szíve, mintha ki akarna szakadni a helyéről, szó szerint? Vagy egészségügyi dolog is lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
Eddigi szakításaim után még sohasem éreztem fizikai fájdalmat. Most igen, és eléggé megijeszt. Szó szerint fáj a szívem. Ha nem pont szakítás után kezdődött volna, már elmentem volna orvoshoz. Így reménykedem, hogy alábbhagy. Mással is előfordult szakítás utáni erős fizikai szívfájdalom?
2018. jan. 7. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor is volt amikor rájöttem, hogy ennem meg annak a nőnek sem kellek. De miután kiégtem ilyen téren érzelmileg elmúlt ez a szívszirító érzés.
2018. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen a szakítás. Kardio miómád van. Más néven összetört szív szindróma. Teljesen normális, ha sok időt töltöttél egy adott személlyel és megszakad a kapcsolatotok. 19/L
2018. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
...legyen az házasság, kapcsolat vagy egy gyerek, legjobb barát elvesztése. Ebből látszik, hogy nagyon sokat jelentett neked a lány/fiú.
2018. jan. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szivi ez van. Tudom, hog szar de el fog múlni. Csinálj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek.
2018. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már egy szakítás után ilyet.Szó szerint éteztem, ahogy mondani szoktuk, megszakad a szívem.

Borzasztó.De elmúlik.

2018. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, köszi nektek.

Nő vagyok, eddig azt hittem egy erős nő, de úgy látszik tévedtem. Akkor csak idő kell még...

2018. jan. 7. 21:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezért is létezik a "megszakad a szívem", vagy a "fáj a szívem" kifejezés a népi nyelvhasználatban. Tud egy komoly veszteség ilyen fizikális fájdalomban manifesztálódni. Én akkor éreztem ezt legutoljára, amikor kiderült, hogy megcsaltak.
2018. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz erős nő. Én is éreztem már ilyet, és én is erős nőnek tartom magam. Szerintem attól lehet, hogy a szakítás miatt nem áll meg az élet, ugyanúgy kell tovább dolgozni, tanulni, jönni-menni, csinálni a dolgokat, jópofizni az emberekkel, mint előtte, pedig jól esne egy pár napig csak az ágyadban bőgni. Így egy kicsit elnyomod az érzéseid, és a mindennnapi feladatok mellett ez az érzelmi stressz fizikailag is kikészít. Igyál citromfű teát, ha tudsz, akkor pihenj, nézz filmeket, beszélgess a családoddal, barátaiddal, sportolj, csinálj olyan dolgokat, amik megnyugtatnak, soha ne unatkozz, tereld el a figyelmed a szakításról :)
2018. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
😂😂 Ne járasd már le magad még jobban.
2018. jan. 12. 06:46
 10/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem ide szólt.
2018. jan. 12. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!