Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez valid szakítási ok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valid szakítási ok, vagy más lehet a háttérben?

Figyelt kérdés

Barátommal két évig voltunk együtt, hozzá is költöztem már 1-1,5 éve, és én azt hittem minden rendben van köztünk és együtt fogunk megöregedni.

Ehhez képest a semmiből jött, hogy szakítani akar. Az volt az indoka, hogy nem tud rám társként tekinteni, és elkezdte sorolni mikben nem vagyok a társa. Pl takarítás, háztartásvezetés(?), problémák megoldása, ilyenek. Persze voltak már veszekedések, hogy nem pakolok el magam után, meg nem nagyon takarítok, de ennyire nem gondoltam súlyosnak a helyzetet. Amikor meg volt valami megoldatlan problémája, akkor egyszerűen nem tudtam segíteni. Nem tudtam semmit tenni. Utólag pedig mindig megjegyezte, hogy úgy érzi engem egyáltalán nem érdekel az ő gondja.

És ő már szeretne gyereket, ezért akkora gond ez, mert nem lát engem szülő/feleség materialnak. Ezt az utóbbit nem így mondta, de ezt adta a tudtomra.


Ezek komolyan lehetnek szakítási okok? Úgy gondolom, ha ilyen miatt szakít, akkor igazán sose szeretett, vagy van valami más a háttérben, amit nem akar elmondani.


Én 26/n, ő 28/f.


2023. okt. 5. 14:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

Nem kompenzaltad kiemrlkedoen jo kulsovel es az agyban…

N

2023. okt. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos úgy tűnik nyomós oka volt rá a részéről. Te költöztél hozzá, jobban kellett volna alkalmazkodj. Ha ebből, mint írtad, voltak is veszekedések, akkor nem jöhetett olyan váratlanul…nyílvánvalóvá tette hogy támogatásra van szüksége legalább a háztartásban. A problémáit meg persze, hogy nem tudod megoldani de szerintem nem is erre gondolhatott, hanem hogy érzelmileg támogasd, vigasztald esetleg. Ha egyik téren sem teljesítettél csak lógtok együtt tervek nélkül a semmibe akkor jobb, hogy most lett még vége.

Ne keseredj, tuti találsz majd saját igényeidnek megfelelő pasit.

2023. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!