Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz ember lennék amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék amiatt, mert szakítottam a barátnőmmel az igénytelensége miatt?

Figyelt kérdés

10 órás munka után feküdt be mellém és elvárta volna, hogy szexeljünk.

Nem az első eset volt.

Olyan is volt, hogy 2 napig nem fürdött.

Alapból nincs gond a higiéniával, mert folyton kezet mos, rendszeresen fogat is, meg alapból figyel mindenre, de ez engem zavart.

Szerintem nincs mit ezen megbeszélni mert ha valaki ilyen az sose fog megváltozni.

Simán lapátra tettem emiatt.

Azért tudtam ilyen könnyen megtenni mert a múltkor orális szexnél a vaginájanak nem volt jó illata, azóta nem voltunk együtt. Képtelen lennék vele lenni mégegyszer.


ápr. 29. 11:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Jaj pistike.
ápr. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ez neked kérdés? Miért?
ápr. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lennél rossz azért, hogy az ő igénytelensége miatt dobtad. Nem látok összefüggést.
ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Miért kellene mindennap fürödni?
ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Tessék, megjött az első igénytelen kommentelő is.
ápr. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
10 óra munka után le kell fürödni ez egyértelmű
ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem is értem,ezt hogy képzeli némely ember. Párom mellé izzadtqn,esetleg koszosan büdösen befeküdni X óra munka után el nem tudnám képzelni.

Orális szexet meg értelmes ember úgy enged vagy épp csinál másnak, hogy előtte rendbe rakja magát ott lent ...

ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Hogy lennél már emiatt rossz ember. Én rossz ember vagyok, mert csak igényesekkel jövök össze?🤣
ápr. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Én már attol is rosszul vagyok akinek büdős hónaj szaga van. Van mikor nem tehet róla az ember. De is.erek olyat is aki tojik rá. Amugy olyat is is.erek aki hetente 1 szer fürdik és azt hiszi az a normális
ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Tessék, megjött az első ostoba fürdésfétises is. 😂
ápr. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!