Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza ha szakított velem mert megcsaltam meg sokat kiabáltam vele és magára is hagytam napokra emiatt sok vita volt? Már megbántam mindent 28/F

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már késő.
2023. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod vissza szerezni, ennek vége.


Ezek egyesével is szakítási okok de így egyben véged van.


Inkább dolgozz magadon, hogy ne kefélj félre és ne legyél tapló agresszív ember.


Ezek után keress egy új lányt és csak legyél vele kedves, normális és ne kövesd el ugyan azokat a hibákat.

2023. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, inkább vedd jó tanulóleckének és okulj belőle.
2023. okt. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat hulyegyerek! Köpd szemen magad!
2023. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Bitorló37 ***** válasza:

Szerintem ne bánkódj miatta!

Ilyen kapcsolatot bármikor találsz (sírva röhögős smile helye). (Sok sírva röhögős smile)

2023. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha tudod magadról, hogy hajlamos vagy ezeket a hibákat többször is elkövetni, akkor nem ártott volna egy párterápia.


Hányadik lehetőséged volt? Talán még csak az első? Az sem szégyen. Viszonylag fiatal vagy még.


Máskor készülj fel jobban, minden eshetőségre. Sok sikert a következő jelölthöz! És ne legyél elkeseredve, mert lesz ez még jobb is!

2023. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bitorló37 ***** válasza:
100%
Igen 6-os, ennél lényegében csak jobb lehet, köszi (sírva röhögős...)
2023. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne kezdjen kapcsolatba, ha mentálisan nincsen rendben és a fszát nem tudja a nadrágjában tartani.
2023. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább hagyd békén.. Eléggé összetörted már a szívét szegénynek!

Nálad sokkal jobbat fog találni.

2023. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bitorló37 ***** válasza:
Dehogy bántad meg:) Gondolom egyértelmű, hogy ennyi balhé után egész biztosan nincs értelme a kapcsolatotoknak, hogy úgy mondjam, hamvában halt el:)
2023. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!