Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hozzám költözött, de nem bírom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám költözött, de nem bírom?

Figyelt kérdés
Márciusban jöttünk össze, eleinte nagyon nagy volt a vonzódás is meg tökéletesnek tűnt minden. Távkapcsolatnak indult, a könnyítés meg a jó kilátások miatt összeköltöztünk. Viszont én kezdek kiszeretni belőle, kevésbé ad magára, elkezdtek idegesíteni a szokásai, észrevettem hogy mindenre panaszkodik de sosem tesz ellene semmit. Nagyon kedves lány, megbántani nem akarom mert érzem hogy szerelmes, viszont ez nekem csak energiabefektetéssel jár, kivenni nem tudok belőle semmit. Hogyan mondjam el neki hogy vége? Mennyi időt adjak hogy elköltözzön? Melóhelye iskolája semmije nincsen még, viszont az ország másik végébe való.
2023. okt. 25. 10:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
35%
Fú egy igénytelen nőnél nagyobb red flag nálam nem létezik
2023. okt. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod neki, hogy te nem szereted. Te ezt máshogy képzeletet el és korainak érzed. És legalább annyit megteszek neki ,hogy segítesz neki helyet keresni és maradhat amíg el nem tud menni máshová lakni.


A tanulság neked , nem költözünk össze akárkivel míg a rózsaszín felhő tart....ismerd meg jobban a partnered és először csak pár estére hívd át abból meg kiderül minden és nincs ilyen kellemetlenség a végén.


Lehet neki is csak egy rózsaszín felhő vagy de amíg ezt nem beszéled meg vele nem derül ki. Sértődés és csalódás nélkül ebből már nem jössz ki jól. De nem húzd tovább ezt az egészeterz az a másiknak se jó.

2023. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ő is azért nyűgösködik, azért hanyagolja el magát, mert már nem érzi jól magát a kapcsolatban. Viszont sokan a változást nehezen viselik, ezért maradnak akár a langyos sz..ban is. Ha egy férfibe szerelmes vagyok, tuti mindent megteszek, hogy én legyek számára a legszebb, legkívánatosabb nő.
2023. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem opció hogy visszakoltozik, ha munka se köti oda ahol élsz?

Én megszervezném a hazaköltöztetését, állnám a fuvart. Valószínűleg így is olcsóbban és lelkileg nyugodtabban kijövök mint ha 3 hónapig még együtt kellene élni vele

2023. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

"Melóhelye iskolája semmije nincsen még"


Ez alatt mit kell érteni? Eddig mit csinált? Mit adott fel azért, hogy hozzád költözhessen?

2023. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hogy azt mondod,bocs de ennek :VÉGE.

Nem lehet fájdalom mentesen szakítani,és bizony az a leg korrektebb

ha őszintén el mondod neki az okokat is,mert lehet hogy ugyan

elsőre be durcizik rajta,de később tud fejlődni,okulni a hibáiból.

Ezt nem lehet szépen beadni senkinek,és nagyon nehéz is meg tenni,

de nagylevegő,aztán menni fog.Első mondat a legnehezebb,hidd el.

2023. okt. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha semmi nem köti oda, akkor egyszerűen elmondod, hogy ez van és hogy szeretnéd, ha elköltözne. Nem kell megoldania az életét. Hazamegy ahonnan jött és kész.
2023. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#5-ös szerintem azt kell érteni, hogy fiatalkorú.
2023. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem dolgozik és nem is tanul, akkor csak lébecol?
2023. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Júniusban diplomázott, nyáron még diákmunkán volt azóta meg melót keres
2023. okt. 25. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!