Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Öszejöttem egy lányal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öszejöttem egy lányal a suliban. Pár hónap múlva hozzám költözött. Valyon enmyi idő után velem vannak bajok?

Figyelt kérdés

felhívott hogy kivágta az apja és elmegy rokonokhoz más vàrosba mondtam neki jöjjön el hozzám..olyan 5 nap után ölelkezve ezt mondta: konyhában melltartóban voltam és fürdeni készültem,apám ittasan bejött bezárta belülröl az ajtót és kést kellet fogjak rá mert megkívánt..nem megkívánt mondott hanem megakart b..ni!

17 éves volt suliban is behívtak engem is párom is és szüleit is..akkor elmondtam ezt a tanárnak így nem kellet visszamenni a szülői házba a páromnak mivel kiskorú volt.

Mostanra azt mondja kitaláta nehogy elhagyjam az egészet..de hisz 5 napja lakott nálam öleltem semmi oka nem volt hogy ilyet mondjon..suliba is jóval utána volt ez a meghallgatás! Én mostanra úgy vagyok vele azért mondhatta, hogy nehogy visszakelljen mennie? Vagy télleg igaz lehet?

Azóta ott is alszik náluk..egy szobába velük plusz még a felnött öccse is. Baba is van már. Mikor megszületett azonnal oda ment több hétig a korházból. Egy szobába az akkor 50-es szülők és 22 éves fiú testvérével egy szobába. Nagynehezen hazajöttek babával mert neki kellet a segítség amit az anyja nyújt. A helyzet nem változott mai napig hazajár aludni napokig. Ha szüleiröl van szó nagyon csúnyán lehord! Pl mondta neki az apja jólmeghíztál stb.. nem szólt semmit rá. Én amit párom mondott nem értettem erre fel csúnyán beszélt velem..akkor mondtam neki apáddal kellene így beszéljél mikor lekövérez meg gúnyolodik rajtad nem velem aki 1300km jött értetek dolgozni és fáradtan nem értettem most mi is van. Mert hozzáteszem tegnap még mást mondott. És azért nem értettem most mi is van akkor. Szerintetek normális az, hogy a párját leocsmálja de a szüleinek bármit eltür? Azt mondta mikor felhoztam az apját, hogy vele kellene beszéljen így mikor ledagatozza nem velem..úgy tett nekik ilyen a humoruk poenkodik csak apám..én is szoktam vele. Mi a véleményetek erről a lányról? 10 év után lassan 3 éves babánk van. Lemond mindennek.. pedig én nem teszem ezt. Nem írok neki csúnyán de ő igen. 27 a lány és hormonos. tulzott szőrnövekedés..áll has stb. Mégsem mondom neki ellentébe vele mikor a szülei vagy az otthon alvásait szóvá teszem. Helyes 27 évesen ezeket csinálnia? Bocsi hosszú lett tudom..neharagudjatok érte.


2018. nov. 19. 23:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Háromszor futottam neki,ìgy kb a történet 20%-át megértettem.Ez kb arra volt elég hogy megálapìtsam:Nálatok senki nem normális.
2018. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az kimaradt. Amit kapcsolat elején mondott igaz a konyhában fürdenek! illetve az is hogy a faterja szereti az alkoholt. Számomra beteg a szülei iránti vágy.. ha otthon alszik az öcse az 20centire alszik attol az ágytól ahol 27évesen a párom a majd 3 éves kisfiam és az 53éves anyja alszik egy ágyban. a faterja meg ha minden igaz előtérben egy fal választja el a szobát ajtó nélkül. Én azért nem megyek mert én is anyuka mellet aludjak? Meg azután amit mondott az apjaról undorodok még attól is ha ott van a lányuk. Az anyja meg ugy tett mikor baba meglett nem vagyunk képesek felnevelni csakis ő a lanyat is lehordta mindennek.. ezek ellenére is képes lenne miattuk elhagyni!
2018. nov. 19. 23:07
 3/15 A kérdező kommentje:
Leírnád miért nem vagyok én normális? kedves első?
2018. nov. 19. 23:08
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

A 21.században egy fiatal lány nem teheti meg hogy bérel egy lakást és lepattan otthonról ahol utál lenni. Ilynekor keresnek egy lúzert akihez szerelem címszóval odaköltöznek.


üdv a realitás talaján..



ui: ha észreveszed a furcsaságokat dobd, mert a csaj Önmagát jobban szereti mint téged. ( néha egy picike házimunka pedig nem egyenlő a lakbérrel tudod)

2018. nov. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
elmodnom akkor én is 17 voltam és szülői házban laktam mikor kivágta az apja és hozzám került. Első babánál ugy tett az apja ha megtartja soha többet a lábát ne tegye be! Sajnos elvetette. Majd most a 2. babánál ezt is elfelejtette a párom hisz csak egyetlen apukája.
2018. nov. 19. 23:16
 6/15 A kérdező kommentje:
magyarról van szó. egyébként nem rasszizmust kértem!
2018. nov. 19. 23:22
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez az egész egy értelmetlen zagyvaság, de egyet én is megtudok állapítani, nálatok senki sem 100-as. Meg jaa, valószínű nem svédek vagytok...
2018. nov. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul is le tudod írni esetleg a történetet? Csakhogy értsük is, hogy miről van szó.
2018. nov. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Bence_ ***** válasza:
61%

Ha jól értem bánt pár olyan dolog amit veked tesz, tiszteletlen.

Állj a sarkadra, legyél magadnak fontos.

Ha neked így rossz akkor éljetek külön, vagy ha fontos vagy neki akkor figyeljen arra, hogy beszél veled.

Egy pszichológust ajánlok neked is, jót tenne.

2018. nov. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is orvost ajánlok de inkább pszihiátert mert lehet, hogy valami agyi funkciód nem fejlődött ki, ezért nem tudsz épkézláb mondatokat fogalmazni
2018. nov. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!