Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más is hallott már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is hallott már ilyen kérésről?

Figyelt kérdés

Az öcsém szakított a párjával, régóta voltak párkapcsolatban majd 6 évig voltak együtt. A lány azt kérte tőle, hogy ne azonnal szakítsanak és ne dobják ki egymást hanem csináljanak egy "levezetést". Az öcsém természetesen felajánlotta a lánynak, hogy segít neki költözni de a lány azt kérdte, hogy ne egyik pillanatról a másikra érjen véget a kapcsolatuk.

Mi a véleményetek erről?


2023. okt. 25. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Igen ez egy jó dolog, megkönnyíti a feldolgozást, ha nem csak úgy egyszercsak vége. Mondjuk így mesterségesen lassítva azért kicsit fura
2023. okt. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van a csajnak hova menni? Mert nagyon érdekszagú a dolog....
2023. okt. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Míg a másik fél nem rendezi a dolgát ( nőnek új pasija) addig húzza a nő a dolgot. De ha még lesz a zöld lámpa nem fog ilyet kérni hogy lassan. Egyből ott hagyja mint macska.......
2023. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Fura dolog ez. Egyrészt, nekem jól esik egy kis levezetés még akkor is, ha rosszul esik. Értsd: fáj, de megkönnyíti a feldolgozást.


Mostanában találkozgattam egy lánnyal, nálam is volt pár hetet, gyakorlatilag mintha együtt éltünk volna, aztán egyszer csak elromlott a dolog, nem is tudom hogyan, és simán csak ignoráns lett, majd elment haza. Utána se kép se hang ami kellemetlen volt nagyon. Végül még 1-2 alkalommal találkoztunk, ami legalább olyan szempontból jó volt, hogy kvázi el tudtam búcsúzni, láttam a távolságtartó viselkedését és hogy idegenként kezel ami segített.


Aztán persze fordítva lehet a csaj meg simán passzolná az egészet ha lenne a láthatáron valaki.

2023. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.
2023. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!