Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért likeol random nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért likeol random nőket annak ellenére, hogy tudja, hogy nekem ez rosszul esik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves vagyok, a barátom 28 éves. Már 1-2 hónapja közöltem vele 7-8 alkalommal, eleinte nagyon kedvesen, normálisan, hogy nekem rosszul esik, ha a barátom idegen nőket likeolgat, mert azt érezteti velem ezáltal, hogy neki ezek a mű nők tetszenek. Azt is mondtam neki, hogy nyugodtan nézze őket, de én nem akarom látni, hogy ő kedveli a képeiket főleg, hogy nem is ismeri ezeket az influencereket. A mai napig ugyanúgy likeolja a bikinis nők képeit stb.. előző kapcsolatomban elég csúnyán megcsalt az illető, azóta mégnehezebb elhinnem, hogy szép vagyok és a mostani barátom se segít ezzel, hogy ilyen nőket likeolgat. Szerintetek?

2023. szept. 16. 13:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar változni, és láthatóan az sem lenne elég, ha lenne ezek közül a műnők közül valamelyikkel kapcsolata. Akkor is a többi is kellene. Ennek sosincs vége.

Itt nem te vagy a kevés, hanem neki forog ekörül a feje. Teljesen mást jelent számotokra egy kapcsolat.

2023. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem tisztel, mert egy roha.dék fér.eg a pali. Jegyezd meg, hogy mindig azt nézi, aki kell neki. Dobd ki a fenébe.
2023. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Láthatóan nem csinálja azt, amit mondasz neki.
2023. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Ennyire szeret,kb nulla ez nem kapcsolat,kàr erőltetni ez egy paraszt....
2023. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem sokra ertekelheted magad, ha olyanokat mondasz neki, hogy nyugodtan csorgassa a nyalat mas nokre, csak ne kelljen latnod is. Ez amolyan foldbe dugott fej effektus. Struccpolitika. Ha magadat nem tiszteled, akkor mas se fog tisztelni.
2023. szept. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24 évesen miért alkudsz meg egy ilyen palival? Nem tisztel téged, neked pedig 0 önbecsülésed van.
2023. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azért mondtam, mert szerintem az összes férfi kb megnézi a számára jó csajokat, ahogy a nők is megnéznek egy jó férfit és úgy gondolom, hogy ebből még úgy nincs is semmi, de nem kell kapcsolat mellett a másik tudtára adni, hogy nekem tetszik xy.
2023. szept. 16. 17:58
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
Hát... talán egyik szavaddal ütöd a másikat, nem fejtem ki, 5-ös jól leírta, meg mondjuk ha 20adjára fordul elő és semmi nem változott akkor valószínűleg tojik beléd a kedves párod, mert tudja hogy úgyse fogod otthagyni 21.jére se, úgyhogy megteheti. Talán ezért teszi meg, mert egy cseléd vagy a szemében joggal, amit te csinálsz jelenleg saját magadból.
2023. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

8. Miért ütné egyik szavával a másikat?

Ami szép,azt megnézi az ember..ezt a kérdező is tudja.Neki az esik rosszul hogy a párja likeolgatja ezeket a nőket.

Engem sem zavar ha a párom más nőkre néz,ugyanúgy megnézi egy férfi stílusát is. Sőt van amikor én szoktam neki mondani hogy "úristen de szép az a nő" ,vállat von és elmondja a véleményét. Nem mindenki szereti így csinálni.Megtiltani nem lehet hogy nézzen,de legalább ha a párja megkéri hogy ne kedvelje a képeket,akkor ne tegye,mert az nem sok jót jelent ha ennyit sem tesz meg érte.

2023. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

9# vállat von és”

Bezzeg ha szólás után jojózna a szeme amivel már 6x levetkőztette a nőt nyálcseppenés közben nem lenne kedved mutogatni és nem állnál ilyen lazán a dolgokhoz :D

2023. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!