Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért blockolnak csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért blockolnak csak úgy random a lányok?(18f)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy miért van az, hogy több napos,hetes,akár hónapos beszélgetések után hirtelen úgy dönt a lány hogy csak úgy blockol?Többször is előfordult velem a múltban, és sajnos ma újra megtörtént. Teljesen tanácstalan vagyok, nem értem.Igazán érdekes és tartalmas beszélgetéseket folytattunk, és a lányon is látszodott hogy (valószínüleg) élvezte a beszélgetést, nem egyszavas válaszok voltak illetve ő is kezdeményezett, és ezért így magyarázat nélkül tényleg megvagyok lőve, velem lehet a baj? Arra is gondoltam hogy esetleg a külsőmmel lenne probléma, dehát ha társkeresőn (tinder) matchelunk, ahol vannak rólam kinnt képek, és ugyanúgy nézek ki élőben is mint a képeken, akkor az alap külső iránti vonzalomnak meg kéne lennie nem? Illetve ha rosszul gondolom, és akár vagy nem jöttem be nekik, vagy unalmas voltam, akkor miért mondják azt hogy bejövök nekik, hogy érdekes vagyok stb., egészen addig amíg blockolna semmiféle magyarázat nélkül?Ennyire jó érzés másokkal játszani?

Sajnálom ha kicsit összeszedetlen lett a mondanivalóm, első alkalom hogy írok ide, remélem elnézitek xd. Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta!



2023. szept. 19. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Akadt más.
2023. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert lassak rajtad h bzi vagy
2023. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 ha nincsen semmi mondanivalod akkor minek irsz
2023. szept. 19. 17:52
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos vannak ilyen női fér.gek is.
2023. szept. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért csak neten beszélgettek ilyen sokáig? Nekem az a tippem, hogy rád unnak.
2023. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 Reszben igazad van, mert biztos volt olyan eset hogy ez volt az oka, viszont epp ezaz hogy en torekszek arra hogy a leheto leghamarabb eloben is talalkozzunk, randit tervezek stb. Aki ma blockolt vele is szinten megbeszeltem hogy akkor hetvegen tala, ezert nem ertem
2023. szept. 19. 18:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert eljuthatott a beszélgetés arra a pontra, hogy megúnták, és vagy lett jobb partner, vagy annyira leépült bennük a rólad alkotott kép hogy már nem akartak tőled semmit. De általában csak lett jobb, és akkor ne zavard őket. És elébe mentek az egésznek, ezzel hogy törlés tiltás. Mert így egy pillanatra se kell felelősséget vállalni amiért csak használtuk a másikat valamire, és amiért egyoldalúan megváltoztattuk az alapfelállást. Illetve rendkívül kényelmes és vidám módszer is annak aki így csinálja, egy pillanatnyi rossz szó sem érheti hiszen a másik fél fejében még az a kép él hogy teljesen jóban vagytok vagy akár több, aztán egyszer csak örök blokk a semmiből.

Aztán most neki lehetne állni igazságbeszédeket futni, a legtöbb nő megindokolná hogy miért te vagy a hibás és kollektívan a férfiak, hiszen ha nem így lépnek le akkor te agresszívan megerőszakoltad volna a monitor mögül, de minimum hatalmas lelki törést okozó dolgokat írtál volna neki, hiszen szörnyeteg vagy és bűnöző, mint az összes férfi akitől épp aktuálisan nem akarnak semmit. Meg ezernyi kiforgatás és szídalmazás. Szóval amit elmondtam ez az oka, számonkérni bármit is meg kontraproduktív lenne mostanra. Így működik sajnos, itt tartunk jelenleg, társkeresés és emberi kapcsolatok 2023.

2023. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!