Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit érez irántam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom,megkérdeztem tőle hogy szeret e mèg azt mondta szeret de nem erről van szó,hanem arról hogy ez a kapcsolat már nem működne.Ez egy nagy veszekedès után történt.Erre nyilván könyörögtem neki,de semmi,es mondta hogy rájött nem is szeretett szerinte ez csak kötődès volt ès sajnálat.

Tudom hogy szeret,mikor már nagyin sokat veszekedtunk akkoris meggyőzött arról hogy szeret ès boldof velem. Vajon most neki így könnyebb elfelejtenie,ha azt mondja hogy nem szeret? Mert láttam rajta hogy nagyon nagyon szeretett ès a vègsőkig küzdött.



2023. okt. 29. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Mik voltak a kaocsolat gyengepontjai?
2023. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
Tűnés innen a tini párkapcsolatokhoz!!!
2023. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebből nem tudjuk megmondani...

Több információra lesz szükség.

2023. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Legyen benned tartás, ha könyörögtél is, de akkor sem.

Könnyü mondani kivulallonak, de majd enyhul a fájdalom. Nem lesz tekintelyed ha maradsz.

2023. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!