Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon még érez irántam csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még érez irántam csak elnyomja az érzéseit?

Figyelt kérdés

Napokban lett vége a kapcsolatomnak,mivel a srác közölte,hogy elmúltak az érzései,amiatt,mert kételkedtem egy róla állított dologban és több napig veszekedtünk ezen.

Én egy jegyzetemben a gépemen ki írtam magamból minden érzelmet,dolgot amik velünk történtek.Barátnőmnek megmutattam,aki elküldte neki.

A srác alapjáraton nem beszédes,de akkor konkrétan megszólalni sem tudott és kereste a szavakat,hogy mit írjon.

Elkezdte írni a pozitív tulajdonságaimat,majd később,hogy miért szeretett engem. Órákig sírt állítólag,barátnőmnek azt írta,hogy időre van szüksége,hogy feldolgozza amiket ki írtam magamból.

Vajon benne is feltörtek az érzések?



2023. jún. 5. 11:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
68%

Hát nem sok konkrétumot tudtunk meg, így nehéz állást foglalni.

Az, hogy a barátod a jó tulajdonságaidat emelte ki, jó jel. Ilyenkor sokan vádaskodni kezdenek.

2023. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Éretlenek vagytok nagyon.

Ő igazából nem szeret egyébként, ha igazán szeretne, akkor veled lenne és már bebizonyította volna, hogy a kételkedésednek nincs alapja!!!

Te meg nem bízol benne, ahelyett, hogy beszéltettek volna inkább irkalsz levelet.

Nagyon gyerekes.

2023. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Mikor személyesen probaltunk beszelni,siras es osszetores lett a vege.
2023. jún. 5. 11:57
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
3. Erről beszélt 2-es kolléga. Tanuljatok meg kommunikálni. Ennek így semmi értelme.
2023. jún. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Amiket leírtam abban pont,hogy egyfajta kommunikàció volt.
2023. jún. 5. 11:59
 6/42 anonim ***** válasza:
71%
Elolvastad amit írtam, a lényeget? NEM SZERET!
2023. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
5. Ja, majd én is elbeszélgetek a jegyzeteimmel meg összetörök valamit, az biztos segíti a kapcsolatot.
2023. jún. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Idot kert,hogy feldolgozza az olvasottakat
2023. jún. 5. 12:02
 9/42 anonim ***** válasza:
46%
Jah persze... Közben meg másokkal szórakozik aztán vagy jó leszel (mellettük) neki, vagy figyelembe se vesz. A szünet sosem jó előjel, a szakítás meg egyenesen a kapcsolat véget jelenti. Megmondta, hogy elmúltak az érzései. Mit nem lehet ezen felfogni?
2023. jún. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
En remenykedem:)
2023. jún. 5. 12:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!