Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex megkért,hogy legyünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex megkért,hogy legyünk barátok,de akkor miért törölt ki egy két helyről?

Figyelt kérdés

Szóval csak annyi volt szakítani szeretett volna. Békésen történt még meg is csókolt utoljára a kapuba mikor eljöttem meg sírtunk mindketten.Indokot nem tudjuk. De megkért maradjunk jóba.Ez is így is volt keresett időnként,vagy ünnepekre írt. Aztán tegnap történhetett hogy törölt. Egy ideje nem vagyunk együtt ez igaz.

Picit bánt bevallom,mert nem érzem tettem valami rosszat neki,inkább támogattam,bíztattam stb. Jóban rosszban ahogy mondják.Valakik szerint nem biztos örömmel látja a dolgaim,hogy jól érzem magam a hobbi,versenyek ilyesmibe.

Egy lány barátom küldött egy cikket,hogy vannak emberek akik nem akarják elhinni,hogy minden rendbe szinte,és megijednek ettől,és inkább ezt választja aztàn rájönnek,csak későn. Ilyen létezhet?


2023. okt. 30. 08:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Továbblépett. Azért kérte, hogy legyetek barátok, mert míg nem volt neki más, addig jól jött neki, hogy lelkileg támogatod továbbra is. Most, hogy már új élete van, nem férsz bele. Inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle.
2023. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem tudom, de azt igen, hogy ilyen helyesirassal a 8 elemi befejezesere kene az energiadat forditani a tarskeresesi talalos kerdesek megfejtese helyett.
2023. okt. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2-es Mert mi akkora nagy baj van a kérdező helyesírásával? 🙄
2023. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus kamu duma, amikor a szakító fél azt mondja, hogy maradjatok barátok. Nekem is eljátszotta ugyanezt az exem, aztán mégsem beszéltünk egy szót sem a szakítás óta. Más kérdés, hogy nem is lenne értelme.
2023. okt. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Indokot nem tudjuk."


És ezt el is hiszed? 😀 Valóban te nem tudod, de ha ő szakítani akart, annak oka van. Valószínűleg képbe jött más, addig barátzónába tett téged, hátha nem jön össze.

2023. okt. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hogy lehet indok nélkül szakítani? Odaállt eléd és azt mondta, vége, de nem tudja, miért?
2023. okt. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3#: én sem értem mi a gondja a 2-nek. De ahogy látom pont ő nyilatkozik..


5#: Persze átfutott ez rajtam,azóta volt is neki egy rövid távú.De ha bele gondolunk jobban,jobb így inkább. Néha mint ha 2 típusú embert látnék benne egyszerre. Van egy aranyos lelkiismeretes énje. De ez a kapcsolatos dolgok... Káosz.

2023. okt. 30. 09:22
 8/13 anonim ***** válasza:

"Egy lány barátom küldött egy cikket,hogy vannak emberek akik nem akarják elhinni,hogy minden rendbe szinte,és megijednek ettől,és inkább ezt választja aztàn rájönnek,csak későn. Ilyen létezhet?"


Kérdező, kérdező :) Most ezt nagyon jóból mondom neked, de szerintem nagyon tévúton jársz, ha ezt feltételezed az exedről. Te valószínű sokkal jobb ember vagy nála, és az érzelmeid mondatják ezt veled, hogy valami ilyesmi lehetett. Én amit a történetedből kiolvastam, sokkal prózaibb okot látok sajnos az egészre.


Szakít, nem képes indokot mondani, kiskapu nyitvahagyása legyünk barátok = általában valaki más miatt dobott aki felé sokkal erősebb érzelmeket táplált. Vagy aki felé megnyílt a kapu és sokkal inkább lenne vele. És látod, még csak nem is őszinte veled, 1 év után se. A legyünk barátok pedig vagy egyfajta kamu szöveg amivel könnyebben beadagolta, vagy tényleg nem volt biztos hogy bejön a másik ember és akkor így próbálta elkerülni hogy két szék között a padlóra essen.


Ünnepekkor írt = valójában érzelmi pótlék voltál, ennek hagyott meg, amíg nem tud teljesen összejönni a másik félért, akiért valószínű ő kapart sokkal jobban.


A törlésnél is láttam hogy adtál neki felmentős ábrándokat, és b*sszameg én is ilyen voltam szóval csak a fejemet csóváltam mosolyogva. Nem, sajnos nem ez a helyzet. Valószínű mostanra érett be a másikkal a szitu, és tőled egyszerűen így megszabadult, kidobott mint a szemetet szokás.


" Van egy aranyos lelkiismeretes énje. De ez a kapcsolatos dolgok... Káosz."


A második az igazi, az első az álca.

Sajnálom.

Lépj tovább rajta, minél előbb elfelejted annál jobb lesz. És ne vedd magadra, nem miattad történt.

2023. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar a virtuális téren látni, csak a valóságban. Lehet cikinek tarja, ha be lennél itt-ott jelölve.
2023. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
6#: Annyit mondott,hogy befejezné a vizsgáit,meg a családi viták (de ezt ismerem évek óta). Rá kérdeztem hogy ennyi? El mondhatja ha csináltam bármi rosszat stb. Aztmondta ne okoljam magam.
2023. okt. 30. 20:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!