Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Magányosan hogy lehet feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosan hogy lehet feldolgozni a párkapcsolati mélypontot, szakítást?

Figyelt kérdés

Nagyon a padlóra került a kapcsolatom, félek hogy a párom szakítani fog velem hamarosan. 8 éve vagyunk együtt, én még mindig nagyon nagyon szerelmes vagyok belé.


Nincsenek barátaim, a családommal sincs ilyen bizalmas viszonyom, nincs kivel beszélnem vagy időt töltenem.

Nézegettem “tippeket” hogy hogy lehet feldolgozni a szakítást, de kb mindenhol az volt hogy beszéld ki a barátaiddal az érzéseidet, bulizz a haverokkal, ilyesmik. Nekem nincs senkim akivel ilyeneket csinálhatnék.


Nyilván tudom hogy elsősorban a párommal kellene beszélnem, de ő nem nyitott rá, ezért is érzem azt hogy hamarosan vége.

Ha ő nem lesz akkor teljesen egyedül maradok.


Akik magányosan vészeltek át szakítást, azok hogy csinálták? Van valami praktika, tuti tipp? Mit csináltatok egyedül utána? Hogy sikerült feldolgozni?


nov. 9. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy pszichológust vagy mentálhigiénés tanácsadót. De már olyan is van hogy valaki olyat vállal egy masfel eves kepzes utan hogy beszelget veled ugy hogy te vagy a kozeppontban es a te problemaid, o egy beszelgetopartner kb mint egy legjobb barat. Pszohologus nyilvan eleg draga, vegzos mentalhigienes tanacsadokat ki lehet dogni ingyem vagy 2-4 ezer ft oeaberben(teremberlet). Beszelgetopartner is van 3-5 ezer foeintert.

Ha bp-i vagy, irj privit es tudok elerhetoseget kuldeni

nov. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno blogot írtam, meglepően sokan reagáltak rá, akikkel tudtam később beszélgetni. Persze az még 15 éve volt, akkor még olvastak ilyesmit az emberek.
nov. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elkezdtem alkoholt fogyasztani sajnos, amitől elcsúszott teljesen az életem és elhíztam, most kezdtem magam újra összekaparni.


Ha visszamehetnék az időbe, akkor itt gyakorin írnám ki magamból a bánatomat.

nov. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!