Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításkor csúnya dolgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításkor csúnya dolgok mondása?

Figyelt kérdés
Volt veletek olyan, hogy amikor szakítottak veletek, akkor a szakitó fél olyan dolgokkal sértegetett titetek, hogy emiatt többet szóba sem álltatok vele? Ha igen, akkor miket mondott?
nov. 9. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
“Én ezen két cigi után túl leszek”… nem volt kérdés, hogy a továbbiakban hallani se szeretnék róla.
nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném idézni, de volt.
nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi az oka annak, hogy nem elég hogy szakítanak, de még bele is rúgnak az ember önbizalmába, önbecsülésébe?
nov. 9. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Régóta forr bennük az indulat, sokszor akár már az utálat a másikkal szemben, és ilyenkor kiadják magukból. Az már más kérdés, hogy aki még valamennyire szereti, de legalább tiszteli a másikat, meg ha már együtt nem sikerült, azért még jót akar neki, az nem fog ilyen módon a lelkébe gázolni...
nov. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira kikészített az exem lelkileg, hogy elhajtottam őt. Neki nem volt gerince szakítani velem így kizsarolta belőlem. Minden szarságot elmondtam neki, amit ő tett ellenem és megérdemelte a mindennek való elhordást is. Erre annyi volt a válasza, hogy "igazából nekem is lenne mit mondanom de inkább hagyjuk"......2 évig voltunk együtt és komoly kapcsolat volt...hittem hogy az. Ez az egy mondat úgy felcseszett, hogy azóta semmi más nem tud ennyire felidegesíteni.
nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Az exbarátnőm nekem mondja: "Szeresd Magad!". De ő szégyellt engem. És az nem baj, hogy saját Magát szereti, de az már baj, hogy azon kívül senkit az egész világon.
nov. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért szakítottam vele, mert azt mondta hogy nem biztos abban, hogy velem képzeli el a jövőt, és úgy érzi már nem szerelmes belém. Ez nagyon fájt már eleve, szerintem logikus is volt, hogy ezután ne maradjunk együtt. Amikor cuccoltam el, valamiért bekattant és elhordott nagyon csúnyán mindenféle riherongynak, még köpött is utánam. Nem értettem az egészet, hogy ezt most mire fel. Ezután nem álltam vele szóba, pedig később keresett, hogy bocsánatot kérjen.
nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!