Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon mit takarhat ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit takarhat ez az üresség érzés?

Figyelt kérdés

2 hónapja szakítottam a barátommal, es habár megcsalt es ő mar reg abban a kapcsolatában van, akivel csalt, es tudom hogy jól tettem hogy szakítottam, mégis hullámokban tör ram időnként ilyen gyász szerű érzések.

Azt tudom, hogy nem kell menekülni ettől az érzéstől es el kell fogadni, át kell élni, hát azt teszem.

Azonkívül érzek lelki ürességet, ami szinte megfojt. Talan ha belegondolok, ez az üresség érzés tartott ebben a kapcsolatban, még akkor is, amikor mar reg szakítanom kellett volna.

Valahogy ettől az érzéstől menekültem mindig, eltereltem a figyelmem.

Úgy döntöttem, hogy ezt is átélem, megadom magam neki, hatha akkor megszűnik, feldolgozódik valahogy, ez a fájó űr.

Valaki aki jártas pszichológiában, tudna segíteni?


nov. 11. 17:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, azt hozzátenném, hogy a barátommal mar nem akarok kibékülni es mar nem vagyok bele szerelmes
nov. 11. 17:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez elől az üresség elől menekülnek az emberek párkapcsolatokba, vállalnak gyereket, mert azzal sok a gond és nincs idő/lehetőség az ürességet megélni.


Ahogy dédapám mondta mindig "Azt kívánom, hogy sok gondod legyen az életben" és kb. hasonló az értelme. Ne érezd az ürességet a sok kis apró-cseprő ostobaság miatt.

nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt érzi, persze valaki a kutyáját is csak egy napig siratja, függ attól, hogy mennyi hasonló keserű élmény volt az életében, meg, hogy mennyi az EQja, mennyire volt a kapcsolata meghatározó az élete szempontjából.


Valamelyest mégis csak kell "menekülni", mert a kesergés semmire sem visz.

Ilyenkor nehezebb koncentrálni, szóval csinálj fizikai munkát, vagy szórakoztasd magad egy könyvel, vagy sorozattal aminek átszellemülhetsz a világába.


A 2 hónap még teljesen normális (nekem 3 hónapig tartott, de hétről hétre kevesebbet gondoltam rá).

Azért óvatosan az itteni "pszichológiai segítségadókkal", legtöbbje csak így próbál közeledni hozzád és a szakmai tudása és annyit fog érni.

nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.


Mondjuk ezt a kommentet mêg egy laikus számára is átjárja a paranoia...

nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4: A szabályzatot érdemes azért olvasgatni.

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki."


Ezen az oldalon lassan nem lehet válaszolni a kiírt kérdésekre, mert mindig jön valaki, aki a másikat hülyézi, sértegeti, ahelyett hogy a kérdésre válaszolna.

nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van 5 ös , sajnos nagyon alacsony a szint. Nem tudom kik maradtak ezen az oldalon, régen meg talan jöttek értelmesebb válaszok ma mar csak a kötekedés
nov. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!