Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy felejtettétek el az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtettétek el az exeteket, ha érzésekkel váltatok el?

Figyelt kérdés

Rövid, 5 hónapos ismertség volt a miénk.

Abból 1 hónap szünet volt, de közben újra összejöttünk.


Az eszem mondta, hogy szakítsunk. Zavartak a súlyos helyesírási hibái, az, hogy használt olyan szavakat (pl. kampajogni), ami nem az én világom. Én komolyabb vagyok, mint ő.


De megpróbáltuk, még jobban megismertük egymást, kötődés kialakult. A hibák nyilván időközben jöttek elő.


Plusz a környezetem sem szerette, mert újból összejöttünk.


A szívem még szerette és szereti a mai napig is valamennyire.


Terveztünk egymással.


Több, mint 2 hónapja szakítottunk, de nekem még fáj.


nov. 26. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos saját tapasztalatom alapján csak úgy lehet elfelejteni, ha nyít az ember egy új kapcsolat felé, és ha ott megvan az összhang, akkor az eltereli a gondolatokat a régiről.
nov. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Eszt nem hiszem el hogy itt kampajogsz a gyakorin és kibeszéled fűnek fának a kapcsolatunk! Nekemis fáj gyerevissza!
nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az eszemre hallgattam, hiába szerettem.

Nem leszek olyannal aki csak önmagára gondol…

nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es :-D
nov. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen volt. Én töröltem mindent, sajnos sokszor későn, mert hajlamos vagyok visszanézni régi üzeneteket, ezért később léptem tovább. Úgyhogy inkább töröltem a képeket, beszélgetéseket, kidobtam a rájuk emlékeztető dolgokat. Nem beszéltem velük, a közös ismerősöknek megmondtam, hogy nem akarok hallani róluk semmit. Idő kellett, két hónap az semmi, fél év a minimum szerintem, ha szerettél valakit. Aztán jöttek mások, akik felkeltették az érdeklődésemet, nem kellett új kapcsolat, elég volt, ha csak megtetszett valaki és inkább ő rá gondoltam.
nov. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok, mint a 3-as kb: Nagyon nehezen, de az eszemre hallgattam és nem a szívemre.
nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sokszor eszembe jut, hogy mi lenne most, ha..
nov. 27. 15:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező! 6-os vagyok. Én is hasonlóképpen érzek. De sajnos az már nekem nem volt jó. Ő szégyellt engem, kihasznált és átvert.
nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!