Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vettek már titeket semmibe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettek már titeket semmibe? Pl hónapokig jártatok és utána ignoráltak egy szó nélkül? Hogy felejtettétek el?

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 14:34
 1/8 A kérdező kommentje:

....ettétek túl magatokat?


Tudom, hol lakik, tudom, hol dolgozik, a szülei házában is voltam már, de így nem gondolom, hogy sok értelme lenne bekopogni bármelyik ajtaján.

2017. okt. 5. 14:36
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem minden ember semmibe vesz (esetleg utálnak), ezért volt és lesz is még ilyen. Ez van, ez jutott nekem. Elfelejteni nem lehet, csak túllépni rajtuk és elfogadni, hogy "ilyen az élet". Kész szerencse, hogy nem fogok sokáig élni.
2017. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1 évig voltunk együtt, úgy "szakított" hogy nem válaszolt az üzenetekre, aztán két hét után fb-on megtudtam, hogy új barátnője van. (Távkapcsolatban voltunk, ha ez számít, nem tudtam csak úgy bekopogni az ajtaján.) Küldtem neki egy utolsó lezáró hangüzenetet, ha már ő erre sem volt képes...


Ez három hónapja történt, azóta sem tettem túl magam rajta. Minden nap többször gondolkodok az egészen. Remélem nem sokára már sikerül elrendeznem magamban a helyzetet

2017. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak retardáltak, ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni. Esetleg örülni, hogy megszabadultál tőle, és ennyivel megúsztad. Értsd ez alatt, hogy nem alapítottál vele családot. Ez szól a hármas válaszolónak is.


Nekem olyan volt, hogy 1 hónap után letiltott facebookról meg a telefonszámomat is, röhögtem rajta, hogy ez bolond. Rosszabbik exem volt, de ő meg ki se mondta hogy vége, csak mással randizott, közbe azt mondta ő csak egy barát, és azért találkozik vele, mert amióta megerőszakolták nem tudna a szemembe nézni, ő az egyetlen akinek elviseli a közeledését olyan mintha apja lenne. Volt is amúgy annyival idősebb. Persze ezaz erőszak story is több sebből vérzett, nem történt ott semmi... Lényeg már lakáskulcs minden volt, már egyértelműen volt köztük több is, és akkor se mondta ki hogy vége. Kb hasonlóan idegesítő szitu, még akkor is írta szeret vágyik utánam bár rendbe hozhatnánk.


Hát ő volt a bolond... Isten óvjon mindenkit az ilyenektől

2017. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
2-3honap jaras utan nem keresett tobbe,napokig nem reagalt,nagyon aggodtan h vmi baja esett. Vegul irtam neki egy smst h eddig vartam h talalkozunk-e hetvegen,en este elmegyek a barataimmal szorakozni. Ott osszefutottam egy regi ismerossel,megbeszeltuk h megvaltozott a szamom,frissitettuk a telefonjaban,pasim meg persze titokban ott volt es azt latta h megadom a szamom egy vkinek,igy amikor masnap vegre felvette a telot,meg tudta indokolni h mindennek vege hiszen en mekkora ribi vagyok. Hat vhogy nem fajt utana a szivem ezek utan:))) gerinctelen kis pcs.
2017. okt. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem jártunk konkrétan, de szerelmesek voltunk, és ezt tudattuk már a másikkal, nagyon szoros volt a viszony.

Aztán ő úgy döntött, hogy nem akar belemenni egy komoly kapcsolatba, mert nincs felkészülve most rá, és a miénk biztos komoly lenne.

Velem ezt nem közölte rendesen, abból jöttem rá, hogy nem ír, nem veszi fel, nem akar találkozni. Ennyi volt.

Jó nehezen tettem magam túl rajta, főleg, mert egyértelműen szeretett, csak töketlen volt.

Rá két évre jött, hogy már készen áll. Nekem már családom volt, vagyis van, tehát nem kértem belőle. De lehet, nem is ment volna, mert túl nagy volt régen a pofára esés.

2017. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazából csak kavartunk,és ő egy idő után semmire sem reagált.Minden húzását az orrom előtt csinálta ezek után.Nem most volt,de ezeket a dolgokat nem felejtem el soha.Ha valaha látom még,köpni fogok egyet.
2017. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 ok miatt ignorálhat valaki, nem jeleltetnél semmit, elutasít de továbbra is nyomulsz vagy mélyebb érzelmeket táplált, de meg lett bántva. Végül is te kreáltad ezt, akkor meg mit akarsz felejteni?!
2018. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!