Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem találom a célját az...

Nem találom a célját az életemnek, céltalan vagyok még mindig, nem tudom mi lenne jó nekem. Mostanában sokat gondolkoztam az öngyilkosságon, csak valahogy nem tudom bántani magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából sosem vágdostam magam, nem is fordult meg a fejemben. Mostanában viszont, arra is gondoltam, hogy függőlegesen felvágom és megteszem, de nem bírom a fájdalmat. Aztán gyógyszereken gondolkoztam, de olvastam róla, hogy úgy vannak már kifejlesztve, hogy hamarabb kihányod, mint hogy sikerülne megtenned.


A legjobb módszernek a felkötés tűnt, nyilván az szenvedősebb, meg ha az nem jön össze, akkor utána agyhalottan tengeted a napjaid nem?



2023. máj. 6. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem hogy tud elég fos lenni ez a k..a élet, de amikor már ilyeneken agyalsz akkor gond van, szóval menj el inkább egy pszichológushoz...vagy valami.


Az életnek alapból konkrét célt te adsz...vagy adódik. Alapból nem így kell hozzállni és ennyire el kenődni sem kell, senki nem tudja úgy igazán hogy na most ez amit most csinálok ez az igazi életcélom. Majd adódik...de előbb térj észhez ha nem más gyógyszeres kezelés után, mert van hogy kémia agyban lezajló dolgok vannak amihez kell.


Ezt leszámítva neked egy laza meló, néhány barát, párkapcsolat esetleg meg pénz kell...meg gondolj arra hogy van isten aztán levan szarva minden :D

2023. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl rövid az élet, nincs értelme eldobni.

Amint lesz célod már is sokkal jobban fogod értékelni a dolgokat és nagyon hamar arra fogsz ébredni, hogy gyorsan el ment feletted az idő.

Kezdj olyan dolgokban amik érdekelnek, ha csak egy kicsit is érdekel akkor is próbáld ki azt.

Minnél több dologt kipróbálsz és tapasztalsz annál inkább tudni fogod valószínűleg mit szeretnél?

Az egyik célod legyen az hogy minden napod boldog legyen, tedd magadat boldoggá, aztán azokat az embereket akiket te szeretsz.

2023. máj. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Nekem is sokszor vannak hasonló gondolataim

18F

2023. máj. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mik történtek eddig veled, volt valami negatív élmény vagy mi vezetett idáig?
2023. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is voltak ilyen gondolataim majd úgy voltam vele hogy najó adok magamnak még időt,erre mi történt? Nemsokra rà összeimerkedtem egy lànnyal igsz nem tartott sokàig de egyik pillanatról a màsikra boldog lettem és úgy voltam vele hogy kàr lett volna eldobni az életemet.. persze utàna visszaestem de egyszer fent egyszer lent. El kell fogadni
2023. máj. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Hát 20 éves vagyok, barátnőm van, de folyamatosan szorongok, önbizalom hiányos is vagyok, emiatt nem is nagyon tudom kifejezni mostanában önmagam. De nem tettem meg, voltam pszichiáternél irattam fel antidepresszánst. Hátha még javulok meg kialakulok, adok még esélyt magamnak.


Aztán az utolsó tanácsát köszönöm, kifogom fejezni a hálám azért amim van.

2023. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én voltam a kérdező csak, azt hittem sikerült törölnöm a kérdést, mert utána átgondoltam, és rájöttem, hogy még változhat, meg a bogyiba is van valamilyen szinten hitem.
2023. máj. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kiìrod nem lehet törölni, ez a szépsége ennek az oldalnak :D Úgyhogy 20 év múlva is làthatod hogy milyen kérdést tettél anno fel
2023. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én se..
2023. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!