Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen volt,mi történt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt,mi történt a legdurvább szakításkor?

Figyelt kérdés

dec. 14. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az első szakítsom volt nagyon rossz. A csaj elhordott minden fosnak, olyan szavakkal dobálózott hogy elárultam meg hátba szúrtam (csak hogy tisztázzuk, az volt a bűnöm, hogy a csaj írta hogy "Vmit el kell mondanom", utána 40 percdn át gépelt végül jött egy üzenet hogy "Mindegy". Ezen felhúztam magam és azt mondtam neki hogy "Ha te ennyire nem veszed se ezt se engem komolyan akkor mi értelme van ennek?"), utána másfél hónapon át még tartottuk a kapcsolatot, de az nagyon durván arra ment rá hogy MINDEN szarnak elmondjon, ami létezik. Az önbizalmam romokba tette, 4 év eltetlével is görcsökben vagyok ha kapcsolatban vagyok.
dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lebukott, hogy megcsalt egy kolleganőjével, kiraktam, erre elkezdett öngyilkossággal fenyegetőzni 🙄

Mondtam, hogy ezt akár abba is hagyhatja, mert nem fog működni, erre átment támadóba és őrjöngött vagy 50 üzeneten keresztül, hogy igazából megérremeltem a megcsalást, mert nem néztem fel rá eléggé mint férfire, vagy tudomisén. Nem reagáltam (erre minek..), ettől begőzölt és elkezdett fenyegetni, hogy ha nem írok vissza azonnal, megnézhetem magam, micsoda utolsó mocsok kva vagyok ésatöbbi. Ezen a ponton megkérdeztem, hogy mit szeretne, az anyukájának vagy a nagymamájának továbbítsam ezt a remek monológot? 🤗 Onnantól nem hallottam róla.

dec. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Eljátszottuk italiano stílusban, jó hangosan a gangon... A viceházmester pletykás nejét le is ordítottuk fentről, hogy fogja már be azt a lepcses pofáját...
dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13) nemtom, ha ti perpatvarkodtok a gang közepén, akkor pontosan miért ordítotok le mást ennek kapcsán?
dec. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!