Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Reális lehet, hogy a 70-75%-a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális lehet, hogy a 70-75%-a nem lesz tartós azoknak a párkapcsolatoknak, amelyek úgy jöttek létre, hogy egy régi kapcsolatot az új miatt zárt le a szakító fél?

Figyelt kérdés
Tehát a szakító fél érzelmileg eltávolodott a régi párjától, egy véletlennek köszönhetően megismert valakit és így egyből lezárta a régit (hogy ne legyen megcsalás), és utána rögtön az újjal kezdett ismerkedni, kapcsolatot kialakítani.

dec. 17. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 75-90%-ban így van.
dec. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem.


Ez egyénileg változó.


De abban reménykednie az otthagyott félnek, hogy a másik az újjal szakít mert őt sokkal jobban szerette és majd visszatér hozzá... az egy ostobaság és féltékenység.

dec. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok 70-75%-a eleve nem lesz tartós.
dec. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
dec. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Reális, mert a kapcsolatok (több mint) 75%-a amúgy sem tartós. Az hogy egy kapcsolat mennyire tartós meg nem attól függ hogy kilépésből történt vagy két szinlgi-szinlgi találkozott, hanem hogy mennyire találják meg a másikban a VALÓDI társukat, párjukat akit nekik szánt az élet.
dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vannak akik jol eladjak magukat es cannam akik meg nem , akik nem azok lennenek a jobb opciok altalaban.
dec. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
A férjem pont, hogy azért lépett ki a 10 éves langyos fs kapcsolatából, ami már évek óta nem működött, mert engem megismert. Ha nem ismernénk egymást, szerintem még mindig ragaszkodna egy olyan nőhöz, aki nem tisztelte és nem is szerette őt. Ennek màr 6 éve. Azóta férj és feleség vagyunk. Szóval én azért ezzel a kijelentéssel vitatkoznék.
dec. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Hasonló a tapasztalatom mint a #7-esnek, ha a mostani párom már ismertem volna az exem előtt akkor eleve vele jöttem volna össze.
dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

7-8: azért azt tegyük hozzá, hogy ilyenkor már mindenki részéről ott van egy kis bizonyítás is, hogy "már csak azért sem", nehogy ezzel az otthagyott felet igazoljátok.


Kérdezőnek: én azt látom, hogy a mostani kapcsolatok, házasságok döntő többsége ilyen. Évekig jár egy pár, aztán hip-hopp vége, jön az új, azzal meg fél/1 év után minden: esküvő, gyerek, stb.. És egyébként én sem azt látom, hogy szétmennének. Gyakran igen sokáig együtt maradnak. De ahogy a 7-8-oknak is írtam, szerintem ilyenkor ezt már a bizonyítási kényszer, a dafke is hajtja, még ha annyira nem is szuper az új kapcsolat, kicsit vetíteni, szépíteni kell a külvilág felé, különben még az otthagyott félnek lenne legalább részben igaza. Az meg ugye milyen snassz már...

dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert sok esetben már házassag közbe lezárja legbelül de nem mert kilépni a meglehetőség/hitel/pénz/vagyon , szégyen, hitel, gyerek, mint mind más stb miatt.

Inkább ez a baj hogy bennemaradnak úgy hogy már legbelül le van zárva, es amikor jön vki akkor dobbantanak.

Hogy ez meddig fog tartani az nem a múlttól függ már.

Csak akkor függ a múlttól hogy képes volt-e lezarni vagy sem.

Ha nem volt sex köztük valszeg már lezarta csak egyéb dolgok miatt nem tudott lépni.

dec. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!