Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért keretezi át az exem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keretezi át az exem az egész történetünket?

Figyelt kérdés
Utólag mindent megmásít. Vagy átszínezi vagy tényszerűen hazudozik. Úgy indult a történt eredetileg hogy szánalomból jött velem össze és súlyosan a földbe alázott, testti lelki roncsot csinált belőlem, de az évek során valahogy az lett belőle hogy ÉN bántalmaztam ŐT. A történetünkből egy tipikus metoo sztorit csinált amiben ő a gyámoltalan bántalmazott nő és ezzel haknizik az ismerősök között és az interneten is. A jóhírem olyan szinten tette tönkre hogy már álnéven lehetek csak fenn fb-on. Miért csinálja több év távlatból ezt még úgy is hogy nem is beszélünk és új párja van?

jan. 6. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
37%
Szemelyisegzavaros. Töröld, töltsd mindenhonnan.
jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
Jelentsd fel becsületsértésért és rosszhírkeltésért.
jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%

Nárcisztikus személyiségzavar egyik tünete a partner mocskolása, befeketítése, akkor is, ha jól egyeztek. Neki FONTOS hogy az emberek őt szimpatikusnak lássák és téged a rossznak. Ne kérdezd miért, ez a zavar egyik alaptünete, ezt csak ők értik, a kirakatnak élnek.

Ez semmi ahhoz képest hogy mi fog következni még, ha folytatod a kapcsolatot, de elmegyógyintézetben fogod végezni, vagy agyvérzéssel fogsz feküdni otthon, ő meg majd kúratja magat a masik ágyon melletted

jan. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%
Ja es azert feketít mert készíti elő a terepet, hogy mire lelepleződik es szakítasz vele, addigra mindenki neki higyjen es addigra “megdolgozza” őket
jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Már rég szakítottunk és ő szakított velem. Az is szép volt ahogy szakított. A neten át tette és semmi előjele nem volt. Egyszerűen csak kihúzta a lábam alol a talajt a legrosszabb pillanatban. Akkor amikor édesapám kórházban volt és összeomlott körülöttem minden. Ő meg még a szemembe se volt képes mondani! Utána meg még kihozta a dologból hogy én vagyok a bántalmazó és a szemét...
jan. 6. 23:35
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet, hogy esetleg tényleg nemi erőszaknak számít, amikor valaki beteg, 20x nemet mond, te pedig beleerőlteted ennek ellenére a cerkapötsöd?
jan. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hubert te aztán tudod milyen a cerka erőltetés mivel kicsi korod óta űzöd a saját selejtes rokonoddal :D Nem értem ilyen emberek miért válaszolnak segítséget váró kérdezők normális kérdéseire. Többieknek köszönöm a válaszokat. Sejtettem hogy beteg és személyiség zavaros csak ennyi éves távlatban felettébb furcsa..Mivel már az utódom is rég megvan.
jan. 6. 23:49
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Vissza felé köpköd mert egy aljas szar.
jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%

Ahogyan írták ketten: személyiségzavarra utal.

Az én párommal is történt ilyen és egy egész társaság benne volt a pakliban. Egyikük konkrétan kihasználta a helyzetet és még egy barátom is ellenem fordult. Ugyanez volt: ghosting-olt és téves emlékekről magyarázott. Paranoid téveszmés tünetei voltak és ezt pont rólam terjesztették. Igazából volt nála gyógyszeres nárcisztikus probléma és ezt súlyosbította nála egyetlen dög ember. Csakhogy én vagyok az az ember, akivel senki sem tehet ilyet. Addig küzdöttem, amíg párom visszafordult hozzám és leszámoltunk a társasággal. Nagyon sok ember megbukott ekkor. Mi immáron együtt élünk és minden tünet eltűnt. (A gyógyszert nem szedi.)

jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mivel az a korábbi barát együttélésünkkel sem hagyta abba és fotók maradtak rólunk, ezért sikeres rendőrségi ügyet is csaptunk belőle.
jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!