Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, ha jobban való...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha jobban való nekem az, ha velem szakítanak, mintha én szakítanék?

Figyelt kérdés
Én akárhányszor próbáltam szakítani, nem voltam elég erős, hogy be is tartsam. Az egyik exem üvöltve sírt, annyira megsajnáltam, hogy visszavontam a szakítást. A másik magára vállalt mindent (pedig azelőtt velem volt baja) és mondta hogy nagyon sajnálja, megkérdezte, hogy nem lehetne-e visszacsinálni, adnék-e neki egy esélyt és én egyből adtam. Végül ők szakítottak velem, úgyhogy vége lett a kapcsolatnak. Tehát ha én szakítok, elég egy sírás vagy egy két szép szó, kezdjük újra légyszi, egyből beadom a derekamat. Ha velem szakítanak, ők mindig erősek, én hiába keresem meg őket, kitartanak. Úgyhogy ha esetleg én is akartam a szakítást, jobb nekem az, ha a másik fél mondja ki, mert akkor nincs veszélye annak, hogy rám ír, hogy kezdjük újra.
jan. 16. 12:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10. Te azt hol olvastad hogy én nem közlöm hogy már nem akarok velük lenni? Közöltem. Az egyik bőgött, nem úgy, mint egy átlagos lány amikor szomorú, hanem mint 100 kisbaba akinek elviselhetetlen fájdalma van, ilyet nem szokhattunk meg férfiaktól, ugyanis ő férfi, én az elmúlt 11 évben amióta ez történt nem láttam egy férfit sem így sírni de még nőt sem. Olyanokat mondott hogy megy sétálni és nem jön vissza mert nincs értelme az életének nélkülem. 17 évesen nem ismertem még ezt a klasszikus érzelmi zsarolós trükköt, elhittem, hogy tényleg kárt tesz magában. Szerencsére utána nem sokkal megszabadultam tőle és érdekes módon azóta is él vagyis szülinapjain jelez a Facebook és látom hogy megköszöni amiket írtak az üzenőfalára szóval gondolom épp nem az ereit vágja. A másik meg nagyon sokszor mondta hogy miért szar a kapcsolatunk és engem hibáztatott, aztán amikor szakítani akartam hirtelen magára vállalt mindent és hajlandó volt változtatni a kapcsolatunk alatt először, pedig addig is ígérgette. Így adtam neki egy esélyt. Majd ő is belátta hogy nem működik és szakított. De olyan is volt akivel hamar kiderült hogy nem illünk össze, én mondtam neki hogy szakítani akarok, egyetértett és sok sikert kívánt. Mivel elfogadta ezért mehetett tovább az életem, nem írtam rá hogy légyszi kezdjük újra.


Persze ettől függetlenül ha a jövőben ilyesmi lesz próbálok jobban kitartani az álláspontom mellett. De az egyszerűen nem igaz, hogy csak csendben várok és direkt szemétkedek, hogy az illető dobjon ki mert én nem merek kommunikálni...

jan. 19. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!