Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehetett a celja vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett a celja vagy csak egy barom?

Figyelt kérdés
Regen egyutt voltunk, meg ismerjuk egymast sajnos mert vannak kozos koreink igy tarsasagban szoktunk talalkozni. Multkor is igy tortent egy hazibulin. Elotte hallottam hogy osszejott valami csajjal, de gondoltam hogy en aztan ra nem kerdezek. Amikor kettesben beszelgettunk nyilvan elujsagolta. Az egesz beszelgetes marhara kinos volt, eloszor is kifejzte, hogy most meg benne lenne amugy egy bucsuszexben velem. Egyszerre latszott rajta h odavan az uj csajert de voltak fura kommentjei pl.: mondta hogy szerinte szep de egyik haverja aki nagyon valogatos azt mondta hogy csunya. Aztan fogta magat es elkezdte a kepeit mutogatni nekem, hogy szerintem szep-e :D amugy erdekes mondom egy teljesen szimpatikus es szep lany volt. Aztan azon is panaszkodott hogy ot meg meg kell tanitania sz*xelni mert nem tul jo. Azt is mondta hogy ugy erzi megtalalta az igazit. De miert hozzam jon dicsekedni, nem ertettem az egeszet...
jan. 17. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes emberek vannak az ismerősi körödben:D
jan. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
jan. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Voltak furcsa dolgai, de ez engem is sokkolt:D
jan. 17. 17:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Legalább be volt baxva vagy mindez józanul sikerült neki?
jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a rossz hogy en jozan voltam, de szerintem o is, mert ez meg nagyon az elejen tortent...
jan. 17. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Barom. Te meg engedd el. Sajnos ismerősök vagytok, meg saaaajnos össze kell futnod vele társaságban, de azért sikerült vele kettecskén félrevonulva megbeszélni, hogy veled jobb volt a szex.
jan. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te még mindig szereted őt, ezért is tudtál "véletlenül" kettesben maradnod vele, és titkon vszeg még vele lennél :D


Érdekes, én egyszer nem futottam össze az exemmel szakítás után, pedig voltak közös ismerőseink.


Te akartad ezt - én csak az új csajt sajnálom, mert úgy átvágja a pasi, mint a huzat, te meg asszisztálsz neki.

jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
barom
jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Na és lesz búcsú szex? :D
jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hanyagolnám ezt a baráti társaságot is, a donhuánt pedig tiltanám mielőtt írásban is kényszert érezné később hogy ezt közölje.
jan. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!