Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak egy fokkal legyen szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak egy fokkal legyen szebb az ördögnél/ csak legyen önálló és tartsa el magát?

Figyelt kérdés

Ezek tényleg igazak? Akkor ha egy átlag Jóska 35 évesen pocakkal és átlag egyszerű melóval keres 300 ezret. És önállóan él egyedül egy albérletben!


Az simán ismerkedhet normal alakú , csinos , kedves nőkkel?


dec. 10. 06:23
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Vagy


B


Vagy mindenki dagadtnak és csórónak / műveletlenek fogja tartani és offoljàk? Mehet a kukába? 😐🤔

dec. 10. 06:26
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Egy átlag Jóska pocakkal 35 évesen mit akar normál alkatú csinos nőtől?

Miért nem jó neki az átlag Juliska pocakkal és 33 évvel?

Soha nem értettem mit akarnak ezek az emberek.

És csodálkoznak hogy nem kellenek senkinek?

dec. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
B.
dec. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te a frusztrációd miatt "landolsz a kukában". Senkinek nem kell egy károgó, elégedetlen ember az életébe.
dec. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
84%

Minél több területen maradsz le az életben, annál inkább ki kell magasodnod más területeken ahhoz, hogy vonzó legyél mások számára. Ha ronda és relatíve csóró vagy, akkor olyan személyiségednek kell lennie, mint valami romantikus vígjáték főhősének, aki egyszerre vicces, kedves, érzelmileg intelligens, aranyos, de egyben férfias is, és soha, egy perc sem unalmas mellette. Személyiség terén olyannak kell lenned mint valami megtestesült álomnak; ezen a területen nem lehetsz már tipikus átlag Jóska.


Szóval nem lehetetlen becsajozni, csak hát na... Jóval többet kell behoznod, mint azoknak, akik átlagosak, vagy jól néznek ki.


De amúgy nyilván fontos a nőknek is a külső lol. Nem értem miért lovagolnak ezen annyit a férfiak. Az, hogy nem esik jól hogy nem fogadnak el, nézz ki bárhogy is, egy dolog, de ettől függetlenül emberileg tök érthető hogy nem mindegy, milyen arcra/testre nézel pl szex közben, vagy reggel ébredéskor.

Neked se mindegy, nem?

dec. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

#5


“Ha ronda és relatíve csóró vagy, akkor olyan személyiségednek kell lennie, mint valami romantikus vígjáték főhősének, aki egyszerre vicces, kedves, érzelmileg intelligens, aranyos, de egyben férfias is, és soha, egy perc sem unalmas mellette. Személyiség terén olyannak kell lenned mint valami megtestesült álomnak; ezen a területen nem lehetsz már tipikus átlag Jóska.”


Ez igaz a nőkre is? Ha pl egy titkárnő 300 nettóért és nem 45 kg hanem mondjuk 65 és ducibb alkat. Akkor neki miben kell extra jónak lennie? Mivel kell kompenzálnia más területeken?

dec. 10. 07:14
 7/34 anonim ***** válasza:
87%
A 65 kg az ugyan mitől ducibb alkat egy átlagos magasságú nőnél? Ez simán az egészséges tartomány. Akkor a beles pasi ugyan milyen alkat, Jabba? Pl egy "titkárnő" nem lehet senki érettségi, nyelvtudás, pc ismeretek, jó kommunikációs készség nélkül, és mondjuk jól, meg kultúráltan kell kinéznie, azért rohadtul ne hasonlítgasd egy beles, tanulatlan melóshoz.
dec. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Noren1989 ***** válasza:
17%

Nem vagyok romantikus, sőt,sokszor bunkó f@sz vagyok. Nem vagyok magas, sem kigyúrt. Mégis van, volt nő, aki velem volt 😺


Én az ördögös verzióra szavaznék, a sajàt tapasztalataim alapjàn.

dec. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
85%
65 kiló vagyok és igen, részemről mehetnél a kukába.
dec. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
86%
45 kg mint normál alkat? Te normális vagy? Az intenzív osztályon haldokolna anorexiásan, hacsak nem 150 centi körül van.
dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!