Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitanom kéne vele a pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kéne vele a pénz végett?Vagy maradjak mellette?

Figyelt kérdés
Baratommal majdnem 2 eve egyutt vagyunk de mar regota eszrevettem rajta hogy nagyon tartogassa a penzt magara(meg az enyemet is magara kolti)es ez szamomra teljesen nonszensz,mert ha nekem nincs penzem akkor o sosem ad en meg csak adok es adok es adok. Megeri a szakitas ennyi vegett? Beszelgetni mar probaltam errol vele de nem jutottunk semerre
jan. 17. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Levesz. Menjetek napszámba dolgozni es akkor lesz pénzetek is nem egymást húznátok.
jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne adj neki pénzt egyáltalán, akkor kiderül hogy tényleg szeret-e vagy csak kihasznál.
jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már alapból a zsugorisága miatt is kukázva lenne, arról meg végképp nem lehetne szó hogy még az enyémet is elvegye 😳 Remélem csak trollkodsz.
jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek pénzeled? Minek adsz neki bármit?
jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves incikék, az ilyen nőket lehjúzó pasiuk sokkal gyakoribbak, mint gondoljátok.


Igen, a helyzet szakításra érett. Igy én biztos nem akarnék közös jövőt vele.

jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne adj neki pénzt majd dobd ki
jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 redstorm72 ***** válasza:
Azzal még nincs baj, ha valaki spórol, de itt konkrétan ki vagy használva. Amikor együtt van/él két személy természetes, hogy gyűjtenek valamire. Esetleg egy nagyobb lakásra, vagy egy új autóra például. De a leírásból az jön le, hogy feléli az összes pénzét és még téged is lehúz. Ha nincsenek közös célok, akkor a kapcsolat nem jut sehova. Vannak olyan nők, akik mindent eltűrnek csak hogy ne legyenek egyedül. Ők a kapcsolatfüggők. Bár azt leírhatnád mit látsz egy ilyen életművészben.
jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!