Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért lájkolgat az exem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lájkolgat az exem ha szakított velem?

Figyelt kérdés
Egy hete dobott ki váratlanul. Voltak köztünk nyilván gondok, de nem menthetetlen lett volna. Mindegy, elfogadtam. Nem keresem semmi, erre most 3 napja likeolgatja a képeim sztorijaim.. Mi baja van ennek? Most kitöröltem mindenhonnan de nagyon zavar hogy megnehezíti a továbblépésem
jan. 19. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Pedig valószínűleg pont azt akarja jelezni, hogy örül neki, hogy továbbléptél.
jan. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt varja hogy epekedjél utána
jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én is tiltom ilyenkor az exet mert én is nehezen tudok akkor továbblépni ha szembe jön néha a neten. jobb nem keresni nekem.
jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 csak szerintem nincs ilyen szándék egyik exben sem? 😅
jan. 19. 17:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás, vagy szexre jó lennél.
jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, boys are weird... Nekem egyik exem egy csúnya szakítás után egy héttel küldött egy memet... :D A másik meg mindig lájkolgatott az első fél évben, aztán kitettem hogy párkapcsolatban vagyok és azt is ilyen 5 percen belül belájkolta :D


A nők ilyet nem csinálnak

jan. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jah, ezt ismerem. Van, amelyiknek nem zavar, mert semmit nem érzek iránta. Akinél fájdalmas volt a szakítás, mert még voltak érzelmeim, azt én is tiltottam.
jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le. Ugyanebben a cipőben jártam, szakítottam exemmel, igaz mi nagyon szépen váltunk el egymástól, igazából a kapcsolat is csodálatos volt, amíg egyszer csak úgy döntött hogy hátba szúr. Ezt még anyámtól sem néznéném el, nemhogy egy palitól.🤡 A lényeg, hogy rögtön kidobtam, viszont egyértelműen voltak felé érzelmeim (sajnos még mindig vannak, 1.5 hónapja szakítottam), ő nálam nem lájkolt, viszont hébe-hóba felkeresett különféle érzelmes üzenetekkel, hogy azóta is folyton rám gondol, mennyire hiányzom neki blablabla, ami nyilván megnehezítette a tőle való leválást, úgyhogy egy szép napon fogtam magam és tiltottam mindenhol. Ez történt kb 2-3 hete, azóta esküszöm neked sokkal jobban vagyok, az elengedés is könnyebben megy, így hogy nem azt lesem, vajon megnézte-e a sztorim meg ehhez hasonlók.
jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Képzeljétek utána azt is láttam hogy üzenetet akart írni fb-n mert pont pötyögött többször is, de végül nem írt. Pedig utána többször is néztem. Tuti nem tetszett neki hogy megpróbálok mindent megtenni a továbblépés érdekében.

Tudom hogy nekem se kéne ezeket néznem.. nem is fogom. Csak ezt még elmondtam nektek hogy milyen bolond 😂

Köszönöm a válaszokat🫶

jan. 20. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!