Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért sírt, amikor ő szakított?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírt, amikor ő szakított?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elsősorban a férfiakhoz szól a kérdésem, persze lányok is válaszolhatnak rá.


Szakított velem a párom, aki ugye fiú. És az egész szakítást végig sírta, én nem sírtam, nyilván próbáltam erős maradni. És a volt párom nem volt az a érzékeny típus, két év alatt soha nem láttam sírni. Szóval nem tudom hova tenni, hogy miért sírt, amikor ő szakított.

Szeretnék véleményeket kérni, köszönöm!



jan. 19. 11:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Na látod szerinted nem érzékeny típus miközben az csak nem mutatta ki, vagy szerinted nem tette meg. Feltört belőle a kudarc, szomorúság, bánat, csalódás és ennyi.
jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert rosszul esett neki és megérintette a dolog. Szakítani sok dolog miatt lehet, de attól még nem lesz "kellemesebb" még akkor sem, ha te mondod ki, hogy legyen vége.


F

jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Az egyik exem nekem is sírt, pedig mint később kiderült már volt neki más közben. Ez nem azért van mert szerelmes még beléd, esetleg max az elmúlásnak vagy biztos van aki ezt megjátszani is tudja.
jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A szakítás annak sem könnyű, aki megteszi. Hiába látom, hogy nem működik, hiába tudom, hogy nincs esély az együtt maradásra, az érzéseket nem tudom egy gombnyomással kikapcsolni.
jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én az előző párommal szakítottam (nő vagyok) . Én sírtam ő nem de én addigra tudtam is ,hogy nem szeret. Nem vallotta be név lépett, kihasznált egy ideig. Ezért léptem én. Nekem a sírás hiánya azt jelenti nem szeretsz/ted eléggé az illetőt. Van amikor csak a szembesítés napján jössz rá ...van ilyen, van akinek csak utána esik le hogy szerette az illetőt. Itt az a kérdés te mit érzel magadban ezek után. Érdemes foglalkozni ezzel a kérdéssel és önmagadnak vallomást tenni.
jan. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én csak azért nem sírtam, mert tartani akartam magamat előtte. Nyilván attól ugyanúgy rosszul esett. Őszintén szólva jól megvoltunk egymás mellett. Nyilván elmondta, hogy miért szakít velem, amit most így nem részleteznék, de nem lány miatt. Békésen váltunk el, meg minden. Csak hát meglepett, hogy sírt. És nem, nem játszotta meg, ő nemtudná ennyire megjátszani. Adott egy búcsú ölelést, amiben az érződött, hogy még szeret. Szóval nem igazán értem, hogy mi vitte őt rá, hogy szakítson, ha még szeret.
jan. 19. 13:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A hapsik nagy része kívülről erős, de belül tudnak gyengédek is lenni. Nem mutatják ki az érzéseiket, magukba fojtják, vagy levezetik valahogyan (pl.: sport).

Egy szakítás jobb esetben mindkét felet megérinti, így őt is, mégha férfi is.

jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondok valamit, én dobtam ki a toxikus kapcsolatomat, beleszerettem másba, akivel aznap, hogy lezártam az előzővel, össze is jöttem. Hazaértem, lefeküdtem aludni és elsírtam magam... Azért mégis csak 2 évig voltam együtt az előző sráccal és nyilván nekem sem volt könnyű, az újat hiába szerettem, azért nem léptem még túl az exen egy nap alatt.
jan. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Amikor engem dobott a párom aki szintén férfi ő is sírt és ő sem az a sírós érzékeny fajta ember. Fájt neki , mi együtt is laktunk egymás élete részei voltunk és nyilván hiába ő a szakító fél ez őt is megviseli.
jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha meg a kapcsolat alatt is mer sírni a férfi, akkor milyen férfi, meg túl érzékeny, ilyen hangzik el a nők részéről. Csak mondjuk ez azért gáz mert szexuálpszichológus szerint ahhoz igazán kell erő, hogy ezt felvállald a párod előtt. De nem akarom elkiabálni, de talán megvan az a nő, aki előtt nem szégyen.
jan. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!