Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az elso szerelmem nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elso szerelmem nem lehet tullepni?

Figyelt kérdés
O volt az elso szerelmem. 21 eves voltam amikor osszejottunk, bo 1 evig tartott. Mar fel eve szakitott velem, de meg mindig hianyzik. Az erdekes az egeszben hogy az elejen nem igazan erdekelt, de a szemelyisegevel es a felem valo eros erdeklodesevel es kitartasaval nagyon felkeltette bennem az erdeklodest. Nem volt tokeletes; rengeteg hulyesege volt. Allandoan a kulso visszaigazolasokra vagyott, ezert volt 5 millio haverja de egy legjobb baratja se. Tobbszor lattam hogy beszelget exeivel olyankrol hogy eppen nem erzi jol magat, meg szr az egyetem meg a munka stb... Amikor szoltam hogy ez engem zavar akkor jott a magyarazkodas meg, hogy sajnalja es ha zavar akkor hagyjuk az egeszet, mert o nem akar megbantani engem. Csomo haverjara irigy volt amiert "nekik konnyebb az eletuk". Hiaba mondtam hogy keressen meg egy szakembert, mindig megnyugotatott hogy ne aggodjak o jol van... Ennek ellenere mindig idegeskedett valamint es allandoan dohanyzott. Zavaro volt, hogy hiaba probaltam neki segiteni, beszelgetni vele es motivalni, nem kellett neki. Egyszer meg be is szolt hogy koszoni a segitseget de nem en vagyok a pszihologusa. Es megis a mai napig hianyzik es azt erzem hogy orokke szeretni fogom....
jan. 21. 13:18
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Meg azt is hozzatennen, hogy hiaba tunt ugy es allitotta azt, valoszinuleg soha az eletben nem volt belem szerelmes :D
jan. 21. 13:21
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindig benned lesz, mert az első, de inkább mint nosztalgia. Fél év neked kevés, de ha eltelik pl. Másfél év és még mindig itt tartasz mehetnél szakemberhez.
jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Engem abszolút hidegen hagy már...neked lehet több idő kell mint másnak.

N 31

jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Dehogynem! Jönni fog más, és már csak egy emlék lesz.
jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
13%
Nincs olyan, hogy "szerelem", kivéve ha valaki kapcsolatfüggő, mert akkor mindenhol ezt látja.
jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak az hianyzik az első szerelembol hogy ugy kezelt engem mint vmi himes tojást. Féltve szeretve óvóan vigyázva rám vigyazva arra hogy ne törjön ez meg.


Nem ő hiányzik mert pl külsőre is már valtozott az ízlésem nem járnék már olyannal, nem élnék már ugy mint akkor, nem akarnam a gyerekeimnek sem őt, hanem amivel kezdtem az hiányzik csak. Utána soha senki más nem volt ilyen velem hogy vigyázna a kapcsolatunkra. Inkább ők tették azt rommá.

jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
5-mi az, hogy nincs olyan, hogy szerelem? Már miért ne lenne? :-D
jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom nekem se pontosan o hianyzik, de az eresek amiket adott meg a jo tulajdonsagai nagyon. Ennek ellenere ha valaha vissza akarna jonni, tuti bedolnek neki
jan. 21. 13:49
 9/29 anonim ***** válasza:
18%

7.


Ha utána 1-2 évvel már újra "szerelmes" valaki, akkor az első nem volt igazi, vagy bármilyen véletlenszerű érzésre ráfogja, hogy "szerelem".

jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
56%
Persze hogy túl lehet lépni rajta, az én első exem egy bántalmazó patkány, szakítás után kb 1 hónappal már nem szomorkodtam miatta
jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!