Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell túllépni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell túllépni egy ilyen erős szerelmen?

Figyelt kérdés
Megismertem egy srácot külföldon közvetlen a válásom után. 10 évvel fiatalabb nálam,én 40 vagyok 2 gyerekkel.Teljesen önbizalomhiányos voltam. Első látásra szerelem volt. Belehabarodtam, latin amerikai fehérbőrű fantasztikusan szimpatikus,őrületes az ágyban. Én elutaztam pihenni külfoldre, ő ott dolgozott a bárban 3 hónapja... annyira egymásba habarodtunk, amennyire csak lehet. Visszautaztam hozzá még 4x. Ezután elmenten vele latin amerikába a családjához. Nagyon jó volt. De... a fájdalmas de: azt ígéri eljon hozzám szlovákiába 1 hétre leghamrabb ! 5 ! hónap mulva. Mert ami az egyetlen hibája, nincs pénze. Patriarchális rendszerből jön. Így első az anyja és a családja támogatása, utolsó ő maga és én. Azt ígéri,hogy eljön az EU-ba dolgodzni,1-2 éven belül. Viszont annyira hianyzik nap mint nap. Elmonhatatlanul. Egyszerűen azt érzem hogy soha nem leszünk együtt. Ha itt IS lesz EU-ban 100-200 km-re lesz minimum, mire ő bebiztosítja magát én kifutok az időből 😢 kinézetre letagadhatok simán 8-10 évet,de biológialilag nem. 😢 úgy érzem a szívem megszakad. Az övé is. Úgy szeretnék egy partnert aki itt van velem, aki megölel, akivel megosztahom minden örömom, akinek főzhetek, vagy elmehetünk buliba. Viszont nem bírok szakítani vele. Minden önbizalomhiányomból kigyógyított, mindent megéltem mellette,mint a versenylovak úgy futottunk, de egyszercsak,ha én nem megyek ő nem tud. Ahogy kivettem a szavaiból ennyi idő után nem tudta eltitkolni mennyi adóssága van. Egyszerüen másol tartunk az életben. A szívem megszakad annyira szeretem. Hogy kell túllépni egy ilyen erős szerelmen?

2023. okt. 6. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
De komolyra fordítva a szót, valószinűleg a pénzed miatt lenne veled, ha mondjuk nem akarnál tovább lépni akkor el kellene játszanod és tartanod a történethez hogy minden pénzed oda lett és már nem is keresel jól, meglátod nagyon hamar felszívódna.
2023. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vettem észre hogy ebben a kategóriában íródott ki. Nem tudom hogy lehetne megváltoztatni.
2023. okt. 6. 22:56
 3/17 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy arra terelődne a szó hogy fizesd ki az adósságait.
2023. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyelőre pont ezt tudtam én is kigondolni, mert kíváncsi voltam mi lesz. Eldöntöttem,hogy nem utazok többet. De kitartóan nagyon édesen szeret. Lehet az is hogy nem a pénz vonzza, hanem magányos lenne... és fél a magánytól. És még az is lehet hogy szeret 😊 De jövőnk őszintén sajnos nincsen. És nincs szívem ezt lezárni. Egyébként hasonlóan mint egy tini olyan szerelmes vagyok.
2023. okt. 6. 23:03
 5/17 A kérdező kommentje:
Az adósságokra egy - egy mondatból jöttem rá mikor a családjával beszélt,vagy rákérdeztem véletlenül valamire. És lassan összerektam hogy mennyi lehet. KB fél évig dolgozhat mire letörleszti. Most jó állása van,szóval menni fog neki. De első mindig a családja marad. Ha valami közbejön és döntenie kell, nem fog hozzám repülni, a családjának elküldi mindenét amije csak van.
2023. okt. 6. 23:12
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne ringasd magad ebbe a hitbe hogy szeret, ez nagyon gyakori történet hogy elhiteti a nővel egy jóval fiatalabb külföldi hogy szerelmes aztán rendesen megfeji pénzét, szóval ha fent is akarod tartani ezt az egészet, sose gondolj bele többet mint szórakozás de ne adj pénzt soha.


És valóban ennek semmi jövője kivülállóként bárki megtudná mondani, tényleg érdemes lenne lezárni, ennek a dolognak egy magyarázata van. Amit te is sejtesz

2023. okt. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Le oeszel húzva anyagilag hülye nő
2023. okt. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es épp ezt nem tudom hogy zárjam le.

Nagyon őszinte 8-as 😂 nem nem húz le anyagilag odáig nem jutottunk. Soha nem kért pénzt. A kérdés az az, hogy szakíts valakivel akit szeretsz? Álmodsz vele, behunyod a szemed és ott van veled. De nincs jövője, nem reális

2023. okt. 7. 00:10
 9/17 anonim ***** válasza:
13%
Rasszista.. fontos hogy feher..
2023. okt. 7. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőt vertek át már így.
2023. okt. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!