Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy így alakult, ezért én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy így alakult, ezért én vagy ő a felelős, ki hibázott szerintetek jogosan okol?

Figyelt kérdés

Egy új, pár hónapos kapcsolatban másfél éve kijöttem Németországba melózni párom otthon maradt mondtam neki tanuljon meg németül és jöjjön ki utánam és keressen itt munkát. Eltelt a másfél év de semmi nem történt, 1-2 havonta találkozunk de ő láttam rajta jól megvan az otthoni munkájában pedig keveset keres vele. Arra a döntésre jutottam tartsunk szünetet át láthassam a közös jövőnket. Erre azt mondta ez nem egy film ahol van megállj gomb ha én így döntöttem akkor részéről vége.

És még olyat mondott én hagytam ott őt én jöttem el tőle ide Németországba, neki otthon van lakása, stabil állása miért adná fel.

Csak ezt én inkább érzem kifogásnak meg könnyű engem hibáztatni. Még azt is el tudom képzelni lehet van is valakije esetleg csal is valakivel azért nem akart ő szünetet így meg rám foghatja én szakitottam pedig nekem tényleg csak idő kellett volna. Meg annyira nem is biztos szeretett ha nem volt képes utánam jönni hogy itt élhessünk együtt


jan. 24. 16:43
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem még nem vagyunk tinik ő 32F én 24L
jan. 24. 16:43
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem fog utánad menni. Ennek a kapcsolatnak 1-2 havonta találkozással alapból semmi értelme. Gondolom besokallt. Szerintem sincs pause gomb. Vagy csináljátok, vagy nem. Utóbbi valószínűleg reálisabb döntés.
jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
És őszintén azt sem értem miért nem jött ki utánam én is részmunkaidőben vagyok itt meg nem is folyamatosan dolgozom de még akkor a segélyből is futja szobabérlésre és minden költségemre.
jan. 24. 16:47
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező nem mindenki célja a sok/több pénz. Ő neki megfelel Magyarország, lehet hiába keresne többet olyan honvágya támadna, hogy úgyis hazatérne.

Amúgy igaza van, nincs párkapcsolatban "szünet". Ő talán úgy érezte nem szereted igazán és még a céljaitok is eltérnek. Nincs keresnivalója melletted. Nem tudom minek erőltetted amit nem lehet.

jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De kettes válaszoló szerinted miért nem jött utánam? igaz lehet amit gondolok soha nem szeretett igazán, mert ha igen akkor ennyit megtett volna értem? Akkor együtt élnénk és akkor nem kéthavonta látna csak. És én nem szakitottam én csak szünetet kértem tőle
jan. 24. 16:57
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Attól szeretheted meg ő is téged, hogy nem vagytok együtt még mindig. Viszont a szerelem kevés ha eltérő céljaitok vannak az életben. Érted?

Tegyük fel, hogy kiment volna utánad és elhelyezkedett volna, jó pénzt keresett volna, de csak MIATTAD! Előbb utóbb felhánytorgatta volna neked, hogy MIATTAD ment ki oda, nem boldogítana titeket a pénz, a jobb élet még egy kicsit sem!

Igazából van úgy, hogy annyira szereted a másikat, hogy elengeded, amiről te beszélsz az érzelmi zsarolás egy formája:

"Ha szeretsz megteszed ezt értem!" míg ő szenvedne.

Így, hogy vége kereshettek másokat magatok mellé, akivel egyeznek a jövendőbeli tervek.

jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakrabban akarna látni megoldaná. Nekem se tetszene hogy beosztod hogy milyen nyelvet tanuljak és menjek ki egy krszágba amit lehet hogy utálok. Fiatal éz naiv vagy ha azt hiszed ebből bármi lehet. Téged is értelek de keress ott párt magadnak. Őt is megértem mert nekem is itt a házam, biztos msgélhetésem, nem adnám fel senki miatt.
jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Te sem adtad fel, hogy kimenj Németországba érte, ő sem akarta az ő életét feladni érted. Mások a céljaitok és egyikőtöknek sem volt olyan fontos a kapcsolat, hogy feladja érte a saját terveit. A szünet szerintem is hülyeség, vagy oldjátok meg együtt vagy legyen vége.

Csak vedd figyelembe, hogy te sem feltétlenül költöztél volna vissza miatta.

Ez a "megcsal" meg csak okkeresés. Nyugodj meg, dolgozd fel és lépj túl rajta a saját tempódban.

jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

"soha nem szeretett igazán, mert ha igen akkor ennyit megtett volna értem"

Akkor ugye te se szeretted őt soha, mert ha igen akkor érte Magyarországon maradtál volna? Hm?

Remélem ebből észreveszed, mekkora hülyeséget beszélsz..

jan. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért mentél ki dolgozni? Miért hagytad itt, mikor van saját lakása ahol együtt tudtok élni? Miért nem kérdezted meg, hogy akar-e veled menni? A közös jövő a közös cél nagyon fontos.
jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!