Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férfi felelős ha nem ért az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfi felelős ha nem ért az igenből a nő meg nem felelős ha nem ért belőle?

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a cikkben elhangzik hogy a nő hiába mond igent akkor is a férfi felelőssége hogyha a nőnek nem tetszett a dolog.

Ez idáig tiszta sor.


De ha ez így van. Akkor a gyereket felelőtlenül, házimunkát nem végző férfinak szülő nő, miért nem felelős?


Ha januárban az a pasi hozzáállása hogy a nő dolga mosogatni akkor miért lenne más decemberben?

Azt ne mondjuk már hogy aki rendesen végzi a házimunkát, az majd a gyerek után fog kevesebbet csinálni.

Előtte is olyan volt. Hogy a nő nem vette észre, az miért a férfi felelőssége?



2022. szept. 19. 18:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%
Ideje lenne végre megtanulni a vesszők használatát (központozás), nem gondolod, kérdező? Téged melyik általánosból szalajtottak? (Ha egyáltalán)
2022. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

A férfi felelős, ha nem ért az igenből? Attól függ, milyen kontextusból nézzük.

A nő nem felelős ha nem ért belőle? Nüansznyi problémák vannak csak a kérdéssel, hiába bontom kétfelé... Vessző merre futott? A kérdés értelmezhetetlen, ráadásul a megjegyzés rovatban is van kérdés. Hjaj....

2022. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Előző vagyok, egy ponttal több jutott, sorry 🙏🏻
2022. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%

Te végigolvastad ezt a cikket, és EZ jött le belőle? Képes vagy egyáltalán arra hogy mélyebben gondolkodj egy témáról?


A részlet ami miatt behisztiztél arról szól, hogy a férfiak nagy részének nem oszt, nem szoroz, hogy a partnerük ugyanolyan lelkesedéssel vágyik-e rájuk, mint ahogy ők rá. Azaz miért csak az számít nektek hogy ki legyen mondva az igen, az viszont full irreleváns hogy a nő csak hagyja magát, vagy ellenkezőleg - hogy ő is ugyanúgy rátok van izgulva, aktívan részt vesz a flörtölésben/előjátékban. A kérdés nem az, hogy ki lett-e mondva az igen, hanem az, hogy mi örömötök van egyáltalán az olyan együttlétben, ahol a nő jóformán vissza sem akar csókolni titeket.

Ez pedig egy jogos kérdés.

Persze mondhatod erre azt hogy "hát akkor mondjanak nemet, ha nem akarnak szexelni" de egyrészt a cikk pont azt taglalja hogy milyen külső tényezők alapján hozzuk meg ezeket a döntéseket, másrészt meg a kérdés, hogy mégis mi örömötök van abban ha a partneretek nem vágyik rátok, még mindig ott lóg a levegőben.

2022. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
#4, ezt a kérdezőhöz írtad?
2022. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

4. Igen végigolvastam, szerintem értem is. És nekem nem tetszik ha a partnerem nem akarja. Ha úgy lenne ahogy mondod akkor nem szűz lennék, hanem pr@stiznék.


“Azaz miért csak az számít nektek hogy ki legyen mondva az igen, az viszont full irreleváns hogy a nő csak hagyja magát, vagy ellenkezőleg - hogy ő is ugyanúgy rátok van izgulva, aktívan részt vesz a flörtölésben/előjátékban. ”


A nőknek miért csak az számit hogy a férfi szóban elmondja akar gyereket?

Azt miért nem nézik hogy életében nem mosogat, a sütőn nem találja mi micsoda, az öblitő meg az se tudja mi az.

Aztán mikor megvan a gyerek, akkor meg a férfi a hibás hogy nem segit.

Holott házimunkát még szóban se ígért.

2022. szept. 19. 19:10
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
A mondandód második felét én sem értem. Pont ma hallottam, hogy egy volt osztálytársamnak gyereke született. Tök alkoholista a pasi, már 10 éve is egy agresszív gyökér volt. Nem értem... Nem fér a fejembe, hogy miért vállalt valaki ezzel az izével gyereket. Mégis megteszik, rengeteg nő szaporodik ész nélkül. Utána meg megy a sírás, hogy nem segít be a házimunkába, verekszik stb...
2022. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ha nem tetszik neked ez a cikk, akkor a telexnek legyél szíves egy e-mailben megírni a fenti aggályaidat, kérdező.
2022. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
45%
#5 vagyok, kösz a választ... 😂
2022. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

8. Képzeld tetszik a cikk nincs vele bajom.

Azzal a hozzáállással van bajom hogy a férfi vegye észre magát a nőnek meg nem kell.


Ha a férfi szexel olyannal aki csak szóban mond igent de nem akarja.

Akkor ő a rossz.


Ha soha életében nem végzett házimunkát és a gyerek után nem változik.

Akkor is a férfi a rossz.

Ilyenkor nem annak kéne lennie hogy a nő a hibás?

2022. szept. 19. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!