Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy így alakult, ezért én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy így alakult, ezért én vagy ő a felelős, ki hibázott szerintetek jogosan okol?

Figyelt kérdés

Egy új, pár hónapos kapcsolatban másfél éve kijöttem Németországba melózni párom otthon maradt mondtam neki tanuljon meg németül és jöjjön ki utánam és keressen itt munkát. Eltelt a másfél év de semmi nem történt, 1-2 havonta találkozunk de ő láttam rajta jól megvan az otthoni munkájában pedig keveset keres vele. Arra a döntésre jutottam tartsunk szünetet át láthassam a közös jövőnket. Erre azt mondta ez nem egy film ahol van megállj gomb ha én így döntöttem akkor részéről vége.

És még olyat mondott én hagytam ott őt én jöttem el tőle ide Németországba, neki otthon van lakása, stabil állása miért adná fel.

Csak ezt én inkább érzem kifogásnak meg könnyű engem hibáztatni. Még azt is el tudom képzelni lehet van is valakije esetleg csal is valakivel azért nem akart ő szünetet így meg rám foghatja én szakitottam pedig nekem tényleg csak idő kellett volna. Meg annyira nem is biztos szeretett ha nem volt képes utánam jönni hogy itt élhessünk együtt


jan. 24. 16:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyiken se és mindketten.

Ennek így kellett lennie, fogadd el és lépj tovább.


Viszont a "szünet" mint fogalom tényleg nem létezik egy kapcsolatban, abban igazat kell, hogy adjak neki.

Ha onnan indulunk ki, hogy neked eleged volt az otthoni robotolásból, fáradtságból valahol érthető az, hogy külföldön kerestél menedéket. Habár a részmunkaidős foglalkoztatás nem fog működni örökké, muszáj lesz keresned olyan munkahelyet amely teljes és lehet ugyanott leszel ahol a part szakadt.

Őt is meglehet érteni miért nem vállalta be külföldöt, nem mindenkinek való főként ha otthon már van megfelelő egzisztencia, barátok és persze a család.

Mást akartatok és ez lett a vége.

Szerintem tudta, hogy már akkor elveszített téged amikor kimentél, de reménykedett még hátha működne. Te kólintottad fejbe azzal, hogy neked gondolkodási idő kell, hogy tudj dönteni. Rájött, hogy nincs értelme az egésznek és inkább kidobott ő mint te őt. Tudta, hogy az lenne a vég.

Amúgy más érzéseivel játszani nem szép dolog, váratni, szenvedtetni miközben te vágtad el az utolsó szálat kettőtök közt.

Engedd el mint írtam.

febr. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!