Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy így alakult, ezért én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy így alakult, ezért én vagy ő a felelős, ki hibázott szerintetek jogosan okol?

Figyelt kérdés

Egy új, pár hónapos kapcsolatban másfél éve kijöttem Németországba melózni párom otthon maradt mondtam neki tanuljon meg németül és jöjjön ki utánam és keressen itt munkát. Eltelt a másfél év de semmi nem történt, 1-2 havonta találkozunk de ő láttam rajta jól megvan az otthoni munkájában pedig keveset keres vele. Arra a döntésre jutottam tartsunk szünetet át láthassam a közös jövőnket. Erre azt mondta ez nem egy film ahol van megállj gomb ha én így döntöttem akkor részéről vége.

És még olyat mondott én hagytam ott őt én jöttem el tőle ide Németországba, neki otthon van lakása, stabil állása miért adná fel.

Csak ezt én inkább érzem kifogásnak meg könnyű engem hibáztatni. Még azt is el tudom képzelni lehet van is valakije esetleg csal is valakivel azért nem akart ő szünetet így meg rám foghatja én szakitottam pedig nekem tényleg csak idő kellett volna. Meg annyira nem is biztos szeretett ha nem volt képes utánam jönni hogy itt élhessünk együtt


jan. 24. 16:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Olyanokat írtok mint ha őt hallanám. Ő is ezzel hibáztatott okolt, hogy ha én igazán együtt akartam volna vele lenni ha a kapcsolatunk lett volna a fontosabb nekem akkor felköltözök hozzá Nyugat-Magyarországra nem pedig fogom magam és kijövök Németországba. De pont hogy én vele terveztem, csak itt ahol egy jobb élet várt, ő volt aki ezért semmit nem tett hogy itt legyen velem, de engem okol. Persze azt is a fejemhez vágta hogy nem érti a problémámat menjek hozzá haza éljünk együtt otthon.

De miért mennék haza ha itt részmunkaidővel is elérem ugyanazt az életszinvonalat így a hobbijaimra is több idő jut otthon meg folyamatosan dolgoztam aztán semmire nem volt energiám mellette. És én neki is ezt csak jót akartam, ha már annyira keveset keres hogy csak két havonta tud eljönni.

jan. 24. 18:29
 12/31 A kérdező kommentje:
Az is rosszul esett mikor mondtam neki szeretnék szünetet akkor egyből mondta hogy akkor vége köztünk, figyelembe sem vette az okokat hogy én miért szeretnék szünetet. Mondtam neki hogy én most ebben a helyzetben nem tudom elképzelni a párkapcsolat folytatását, intimitást közöttük és a szünet nem örökre szól hiszen vannak érzéseim iránta, azt mondta vele és az érzéseivel ne szórakozzak. Szóval rosszul esett hogy így egyből bedobta a törölközőt és nem próbált meg küzdeni vagy tenni valamit értünk.
jan. 24. 18:33
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem döntheted el más helyett, hogy neki mi a kényelmes, jó élet. A szándék senkit sem érdekel, az nem fontos tényező. Ő nem akart külföldön élni, nem akarta lecserélni a biztonságot a magányra, nem akarta azt az életet amit te szántál volna neki. Mindenkinek jobb, ha nem folytatjátok, igazából akkor kellett volna szakítanotok amikor kiköltöztél. Én is külföldön élek, jól érzem itt magam, de abszolút meg tudom érteni ha az valakinek nem élet, hogy hátrahagy mindent és egy új valósághoz alkalmazkodik. Feleslegesen hibáztatod, teljesen érthető a döntése.
jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
86%

Én is a pároddal vagyok. Igaza van. Bocsi.

44n

jan. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%
Neki így is kényelmes.
jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Halott ügyért minek küzdeni?! Nem mindenkinek életcél hogy bevándorlóként éljen valahol.
jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki hogy én most ebben a helyzetben nem tudom elképzelni a párkapcsolat folytatását, intimitást közöttük és a szünet nem örökre szól hiszen vannak érzéseim iránta, azt mondta vele és az érzéseivel ne szórakozzak."


Igaza van 100%, éretlen vagy hozzá kapcsolatot nézve. Kibukott köztetek, hogy neked többet ér a kikapcsolódás, jólét mint ő maga. Ennyi.


"...ha én igazán együtt akartam volna vele lenni ha a kapcsolatunk lett volna a fontosabb nekem akkor felköltözök hozzá Nyugat-Magyarországra nem pedig fogom magam és kijövök Németországba. "


Szóval még együtt se éltetek, táv volt köztetek és te még nagyobb távot vállaltál be, mert folyamatosan csak dolgoztál és te nem akarsz dolgozni. Neked untig elég a részmunkaidő míg ő neki elég a kevesebb pénz, mert mindene megvan ami neki kell.

Én se hagynám el az otthonom ha amire szükségem van meg lenne egy LÁNY miatt, aki egyáltalán nem munkacentrikus és mégcsak valoban nem is szeret. Igen, te még nem vagy nő, egyáltalán nem passzolsz hozzá. Nagyon jól döntött.

Keress más fiút magad mellé.

Őt meg hagyd békén inkább örökre.

jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Te hibáztál, így értelemszerűen jogosan okolt.
jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
70%

Gyakorlatilag van benne igazság és a 10-esnél is. Meg sem kérdezted, hogy ő mit akar. Te csak eldöntötted.

Viszont mivel ő az elejétől nem így gondolta és hibáztatott, ezt már akkor elmondhatta volna. Ez a kapcsolat valójában azóta halott. Mind a ketten hibásak vagytok és te is csak mutogatsz itt nekünk rá.


35/F

jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Én akkor sem értem miért kellett szakítania egyből, miért nem fogadott el tőlem egy intimitás mentes baráti kapcsolatot addig, amíg átgondolom hogyan tovább és merre halad a kapcsolatunk. Túl könnyen engedett el, lehet már ne is szeret ha ő erre képes volt. És most én érzem magam kellemetlenül, mintha én hibáztam volna.
jan. 26. 19:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!