Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akarja ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja ennyire?

Figyelt kérdés

Volt egy több hónapos ismerkedésem. A srác tényleg nagyon sok ponton mocskolta a köztünk lévő dolgokat, addig sértegetett, húzta le az önszeretetem hogy elutasítottam, befejeztem az ismerkedést vele.


Két hónapra rá (le volt tilva) feloldottam, mert kerestem valamit a beszélgetésben. Rögtön kapott az alkalmon, felkeresett hogy miért tiltottam le bla bla. Az elváláskor is, és ekkor is csak azt szajkózta, hogy váljunk el jóban, ne legyen harag...

szépen hangzik, de nagyon sok bántást benyeltem tőle, eszem ágában sincs "jóban elválni"


Csak azért erőlteti ennyire, hogy a lelkiismeretfurdalását oldja, vagy minek erőlteti ennyire? azzal jött, hogy a szépre akar emlékezni...a végletekig akart látni, hogy normálisan lezárja velem, de mivel annyi fájdalmat okozott én erre a végén már nem voltam hajlandó, mivel minden határomat már átlépte


Tudja hogy elrontotta és magát akarja nyugtatni? egyébként mindennel, amivel szembesítettem, elbagatelizálta, szerinte én csak túloztam (nagyon durva verbális bántások rám, a testemre, stb)



febr. 1. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert bolond. Ne oldd fel.
febr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól látod a helyzetet, csak magát akarja nyugtatni
febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Már az első sértegetésnél úgy ki kellett volna baszni mint macskát szarni!


Egy igazi nárcisztikus tetű az ilyen. Tiltsd le újra mielőbb!

febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ott hibáztam, hogy beszélgettem vele utána. Nagyon sok volt a sérelmem amiket újból elmondtam neki, és képes volt Letagadni! Aztán szép nosztalgiába átment az egész, már kezdtem azt érezni, én voltam a hibás, mikor újra belémrúgott, ha már nem tudta mégse kifacsarni sem a találkàt sem a feloldást

“ de oldjam fel, nem fog felkeresni csak azt akarja ne így végződjön “

febr. 1. 19:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt akarná hogy kibékulj hogy ő utasithasson tilthasson le a végèn, és nála legyen a labda.

Valoszinű az egóját sérti hogy faképnél hagytad. Vissza akarja adni.

febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sértégetted és elbagatelizálta, hogy te vagy a túlérzékeny? Nárcisztikus, fel ne old, menekülj!
febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ki a búbánatot érdekli, hogy ő mire akar emlékezni?

Nem viseli a hiúsága, hogy lekoptattad.

Takarítsd ki ezt a pszichopatát az életedből, de végleg.

Te se vagy százas, hogy visszaolvasgatod, hogy miket ifrkált

neked anno.

febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Menj hozzá vissza és hadd verje le még a csontod is ha egyszer ennyire HP vagy! Csak NE szaporodjatok soha!
febr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

“eszem ágában sincs "jóban elválni"„ - Nyilvánvaló, te vissza akarsz hozzá menni, szeretnéd, hogy könyörögjön, bocsánatot kérjen, kinyalja a hátsód és aztán visszamennél hozzá, mert olyan egy idióta liba vagy.


Nárcisztikus a féreg és a markában tart. Lehet még csúszkálnia se kell neki inkább te fogsz, mert annyira manipulál azzal, hogy ő nem csinált rosszat és csak békében akar elválni.

Olyan gyenge vagy, hogy megtehet veled bármit.

Pszichológushoz kéne fordulnod, hogy megszabadulj tőle és nem olvasgatni amit a múltban írt. Tiltsd le és agyturkászhoz menj ha kedves az életed neked!!!

febr. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azert stilus ahogy beszeltek:D ennyire megkeseredett egy nemelyikotok? Nem mentem vissza hozza letiltottam mindenhonnan, barcsak latnam a ti tokeletes eleteteket!
febr. 5. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!