Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Discoban miért a nyomikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Discoban miért a nyomikra mentek rá és rángatjátok haza vagy ő hozzájuk mentek ..? Ennyire felfordult a világ? A jó palik meg csaj nélkül vannak hagyva?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 14:12
 1/9 anonim válasza:
91%
ez tényleg így van? mert akkor mostantól minden nap járni fogok discoba
2022. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1.mivel lányok nem reagáltak eddig , a hallgatás beleegyezés.
2022. okt. 2. 14:39
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem tudom, és sose állok szóba a nyomikkal, eddig is csak tipikus "jópasikkal" voltam.
2022. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor sokat változott a világ, én fiatalon mindig a legjobb pasira nyomultam rá a discoban
2022. okt. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem észre, hogy a sikertelenség miatti düh beszél belőled. Mi történt veled, ami miatt ezt kiírta?
2022. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*kiírtad?
2022. okt. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most a legfenimib férfiúkra nyomulnak a nők , az a szembetuno nekem.
2022. okt. 2. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jön be a feminin típus.

De ha tényleg olyan jó pasi vagy, akkor szerintem a nyávogásoddal, picsogásoddal riasztod el a csajokat.

2022. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan jó, ha nem a legjobb az egyetlen az igazi alfa.
2022. okt. 3. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!