Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ő akarta, hogy menjek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő akarta, hogy menjek, de most már azt akarja, hogy maradjak?

Figyelt kérdés

6,5 év együttélés után szakítottunk tegnap a párommal, én 29N ő pedig 30F. Sose volt jó a kapcsolatunk, semmilyen közös programot nem szerveztünk, ő nem dolgozott 1,5 hónapnál tovább a mentális problémái miatt. Én pedig rengeteget, emellett otthon is rám maradt minden, az anyjáékkal élünk (már csak 1 hét és lelépek), mindenki full igénytelen, a házat eszi a retek stb. Egy darabig bírtam, hogy mindent rámhagytak, és mellé a kedves párom is egy bunkó paraszt volt velem mindig. Tegnapelőtt kiderült, hogy van neki egy eléggé általános eü baja, a háziorvoshoz mondtam, hogy kérek időpontot neki, nem jött be, nem vették fel a telefont a rendelőben. Felkelt kb délután 4-kor, elkezdett veszekedni, miért nem ébresztettem fel, ő menni akart. Mondtam, hogy miért nem tudtad akkor magadnak intézni? Mire a válasz az volt, hogy ha ugatni tudok csak, akkor mondjam hogy mikor takarodok már el. Így felhívtam a barátnőmet (úgy, hogy hallja), lebeszéltem egy dátumot,megírtam a munkahelyre a rendkívüli felmondást, és a cuccaimat bedobáltam zsákokba, van hová mennem

Ezek után elmondta, hogy én vagyok a hibás, amikor hazaérek, mást se csinálok, csak piszkálom, veszekszem vele, ő mindent megtesz (a saját ruháit nem mossa ki, ha 3 napot melózom egyben, akkor is nekem kell az 1-2 szabadnapomon mosni, és nem 8 órában dolgozom...), de nem tudja a mentális bajait kezeltetni, stb. Rengetegszer megbántott. Én is küzdök depresszióval, mégis eljövök dolgozni, hogy neki legyen internet, kaja, cigi, és annyit sem érdemeltem, hogy legalább a hálószobánkban rendet tartson, vagy elmenjen bevásárolni, amikor én hulla vagyok, és nincs kedvem. Vagy alszik, vagy gépezik. Ezután a beszélgetés után még jött oda hozzám, meg akart csókolni, hogy akkor tényleg el akarok menni? Mondtam, hogy igen, mert nagyon sokszor megkaptam, ha valami nem tetszik, akkor takarodjak. Már nem akarom menteni ezt az egészet. Hogy értessem meg vele hogy nem kizárólag én vagyok a hibás, és hogy most tényleg vége van?


febr. 3. 07:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A másik, hogy korábban már fenyegetőzött öngyilkossággal, viszont most nagyon lapított, ezért félek, hogy képes megtenni.
febr. 3. 07:44
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Menjél nyugodtan.


A helyzet az, h itt csak a véredet szívták,

elsőre azt hittem, hogy valami somogyi cigófalucskába költöztél.


Lépj le, ne nézz vissza.

febr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem somogyi, nem is falu, nem is cigó a párom, de évekig cseléd voltam, és egy húsdarab, amibe üríthetett kb.
febr. 3. 07:54
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
És több, mint 6 év után tűnt fel, hogy ez a kapcsolat egy rakat f*s?
febr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye vagy hogy vele voltál ennyi ideig...😶
febr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dehogy most tűnt fel. Segíteni akartam neki. Nem ment.
febr. 3. 10:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, a kedves párod nagyjából 6 éve szid itt téged folyamatosan - hol ebben a kategóriában, hol másutt -, néha csak napi egyszer, néha napi többször.

Lustának, ingyenélőnek állít be, aki semmit nem csinál egész nap, rendetlen, viccelődik a súlyodon, a PCOS-n, azon, hogy te gyereket akarsz, ő ellenben soha, és még sorolhatnám.


Húzz el és vissza se nézz, mert a pasid egy kretén.

febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyébként mit tegyél? Elköltözöl és mindenhonnan tiltod őt, számot cserélsz, mert a pasi egy mentálisan súlyosan sérült pszichopata - vagy nárcisztikus önző frok.


Nem kezdem kimásolni a rólad szóló és téged ócsárló kérdéseit, de ha 40 nincs, akkor egy sem.

febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Sose volt jó a kapcsolatunk"

Akkor mi a kérdés?

"már csak 1 hét és lelépek"

Hurrá, akkor már csak 2 nap szenvedés!!

febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nincs PCOS-em, se semmi más egészségügyi gondom. Nem is tart ingyenélőnek, mivel én dolgozom, ő nem. És hálistennek már nem vagyunk egy pár, 2 hét, és eltűnök az életéből :D soha nem voltam még ilyen boldog
febr. 10. 07:03
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!