Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kell kezelni a gyermek-ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kezelni a gyermek-exet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, kérlek tiiteket segítsetek!

Az exemmel 6 évig vergődtünk, nagyon csúnya beszéd miatt szakítottam vele. Nem változik sajnos. Viszont van egy kislányom, aki most 11 éves tehát javarészt a fél életében jelen volt kisebb nagyobb kihagyásokkal. A kislányom örül, hogy szakítottam vele, mert tudja, hogy miért szakítottam vele. (a kislányom előtt nem beszélt olyan alja módon az exem velem)

Szóval, nálam le van tiltva, de a kislányomnak néha üzen, meg hoz neki ezt azt. Már voltunk így külön akkor is ez volt a dinamika, aztán visszakúszott en meg hittem h változik. Nem így lett.

Most ugyan ez a dinamika, csak lightosabban.

Hagyjam, hogy keresse, vagy ez a lányomnak sem jó? (az exem szerette a lányom, de mivel ő maga is egy gyerek volt még, haverként bánt vele, nem játszott, nem jutott eszébe, hogy családként vigyük el valahova…stb, Szal nem volt nagy a kötelék)

Köszönöm, ha írtok véleményt!



febr. 11. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kislányod ragaszkodik hozzá, akkor szerintem engedd meg. Ha voszont neki nem fontos akkor kár bonyolítanod az életedet.
febr. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt nézd, hogy mi a gyereked érdeke.
febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kislányom azt mondta neki mindegy, nem zavarja, ha ír neki. Ragaszkodni semmiképp sem, örült amikor 2 hónapja szakítottam vele. Inkább az a kérdésem, hogy ha hagyom, hogy keresi, az neki nem lesz rossz? Mert nyilván, ha egyszer lesz csaja az exembek majd csak egyszer lelép…nem fogja keresni.Gondolom én.(hiszen minek is tartaná vele a kapcsolatot, nem a lánya)
febr. 11. 12:30
 4/12 A kérdező kommentje:
És sajnos a kislányom apukája( akivel amúgy 15évig voltam együtt) sem keresi a lányomat…az új családja óta nulla a kapcsolat. Szal emiatt is aggódom.
febr. 11. 12:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem ragaszkodik hozza, én nem engedném. Valószínű, hogy manipulálni fogja, hogy esetleg vissza kapjon. Ha trágár beszed miatt dobtad, nem lehet egy matyó hímzés a pasi.
febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
senkire ne hallgass, te élsz ott ahol élsz, tedd fel magadnak a kérdést többször is naponta, és figyelj befelé. A nagyok is ezt csinálták hidd el bevállik, kérdezz kérdezz kérdezz, MAGADTÓL!!!! ha összehúz az érzés akkor ne tedd, ha kitágit és jól érzed magad akkor tedd amit kell
febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ez a pasi egy idő után úgyis el fog kopni.
febr. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az eszem/megérzésem azt mondja:

1. csak manipulál újra/hogy hátha még vissza tud majd kumcsorogni

2. ha esetleg az első nincs is benne, akkor meg azt gondolom, hogy egyszercsak ő is el fog tűnni az életéből, és akkor meg mire jó az az1 év kb ameddig keresi hoz neki ezt azt, aztán eltűnik…

Mi fog az ő fejébe lejátszódni egy olyan apa után aki nem keresi még egy ilyen pasi is…

Félek, hogy azt látja:nem lehet a pasikra számítani

febr. 11. 12:36
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-szerintem jól látod a helyzetet.
febr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kislányodnak tényleg (!) mindegy, akkor szerintem vess véget ennek. Előbb-utóbb úgyis el fog maradozni, és lehet, hogy egy éles vágás jobb, mint az, hogy egyre csak várja, hogy mikor keresi fel.

Arról nem is beszélve, hogy gondolom számodra sem ideális, hogy ilyen módon a képben van még.

febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!