Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy kell kezelni a gyermek-ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kezelni a gyermek-exet ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, kérlek tiiteket segítsetek!

Az exemmel 6 évig vergődtünk, nagyon csúnya beszéd miatt szakítottam vele. Nem változik sajnos. Viszont van egy kislányom, aki most 11 éves tehát javarészt a fél életében jelen volt kisebb nagyobb kihagyásokkal. A kislányom örül, hogy szakítottam vele, mert tudja, hogy miért szakítottam vele. (a kislányom előtt nem beszélt olyan alja módon az exem velem)

Szóval, nálam le van tiltva, de a kislányomnak néha üzen, meg hoz neki ezt azt. Már voltunk így külön akkor is ez volt a dinamika, aztán visszakúszott en meg hittem h változik. Nem így lett.

Most ugyan ez a dinamika, csak lightosabban.

Hagyjam, hogy keresse, vagy ez a lányomnak sem jó? (az exem szerette a lányom, de mivel ő maga is egy gyerek volt még, haverként bánt vele, nem játszott, nem jutott eszébe, hogy családként vigyük el valahova…stb, Szal nem volt nagy a kötelék)

Köszönöm, ha írtok véleményt!



febr. 11. 12:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Többedjére beszélt velem az exem alja módon, emiatt mivel nem az első alakalom volt és voltunk már külön emiatt így én egyik pillanatról a másikra zártam le az egyik ilyen nagyon alja beszédje után, mindez több mint 2 hónapja, szal ott lezártam vele, nem is ér el engem. De a gyermekemet igen.
febr. 11. 12:58
 12/12 anonim ***** válasza:

Manipulal és a gyereken keresztül

Én letiltanám ott is

febr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!